Haftasonu geldiiii!

Haftasonu yaklaşıyor…. Haftasonu demek ne demek? Tabiki eğlence demek:) İster yakın bir arkadaşınızın ev partisi olsun ister popüler bir club’da gece eğlencesi olsun ne giyeceğinize karar vermek dakikalarımızı ayna karşısında geçirmeye sebep oluyor. Durun tahmin edeyim giyecek hiçbirşeyiniz yok!!!!!!! O halde bakın bakın sizin için nasıl bir yazı hazırladım:)Kombinimizin kilit parçası her daim trendlerinden deri pantolon.
Deri pantolon kombinleri konsere. bar gezmelerine kısacası hava karardıktan sonra gidebileceğiniz heryere uyan kilit bir pantolondur. Yok ben dans etmeyi severim, benim için eğlenmenin yolu clubdan geçer diyorsanız deri bir şort sizi mükemmel görünüme ulaştıracak parçadır.

Deri pantalonunuzu mümkün olduğunca mat renkte kıyafetlerle kombinlemeye çalışın. Üzerine deri ceket (rica ediyorum) giymeyin:)
 Pantolon Zara‘dan ve sadece 130 TL

Bu deri detaylı ayakkabı birçok gecenizi kurtarabilir, dolabınızdaki bir çok kıyafetle mükemmel uyum sağlayıp deri detayı ile moda takipçisi olduğunuzu belli edecektir. Yine Zara‘dan 🙂

Deri pantolon yeteri kadar dikkat çekici bir parça olduğundan causal bir  t-shirt giymeniz yeterli olucaktır. Yandaki t-shirt H&M

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir