Galata Moda 2013

Türkiye’de moda etkinliği bulmak adeta dört yapraklı yoncaya rastlamaya benzer. Ara ki bulasın. Bundandır ki ne zaman bir moda etkinliği olsa içim pır pır ediyor ve heyecanlanmaya başlıyorum. Galata Moda’da bunlardan bir tanesi ve en yakın zamanda gerçekleşecek olanı!:)

Galata Moda 20-23 Aralık tarihleri arasında Küçükçiftlik Park, Maçka’da gerçekleşecek. 
Türk tasarımcıların buluştuğu bu özel etkinlik hava koşulları nedeniyle çadır içinde gerçekleşecek, o yüzden havayı da bahane etmeyiniz ve geliniz efendim:)
 
Galata Moda konsepti bir moda sokağı oluşturma fikrinden yola çıkılarak oluşmuş bir yapı.
Türk tasarım ürünlerinden ilham almak, satın almak ve kendi stilinizi oluşturmak için ufkunuzu geliştirmek için kaçırmamanız gereken bir etkinlik.
Yılbaşı öncesi belki de aradığınız hediye Galata Moda’da karşınıza çıkabilir, yada kendinizi ödüllendirebilirsiniz:)

 
 
Galata Moda’da özel koleksiyonlar dışında müzik ve eğlencede var, e daha ne olsun?

İşte Galata Moda’nın tasarımcı portföyü; Berna Canok, Beste Gürel, Bihter Aida Pekin, Ece Salıcı Arıak, Filiz Yakar, Funda Günem, Gamze Saraçoğlu, Hakan Akkaya, Hatice Gökçe, İpek Arnas, Mehtap Elaidi, Mikail Arasan, Murat Aytulum, Nihan Peker, Niyazi Erdoğan, Önder Özkan, Özgür Masur, Özlem Ahıakın, Özlem Kaya, Özlem Uygun, Raisa Sasson, Rana Canok, Selim Baklacı, Sena Serra Kefeli, Seza Batıoğlu, Sezgi Beşli, Simay Bülbül, Songül Cabacı, Tuvana Büyükçınar, Ümit Aybek, Vanessa Sasson, Zümrüt Çakır ve Gülben Ergen’in öncülük ettiği Türkiye’de okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmayı amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesi: “Çocuklar Gülsün Diye”…
 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir