2012 Trendlerini Nasıl Bilirsiniz? / How do you recall 2012 trends?

80’ler, 90’lar ile ilgili resimlere, dizilere baktığımızda bazı kıyafetlerin nasıl da giyildiğini görerek hayrete düştüğünüz oldu mu? İşte o günlerin anısına 2013’ün değişik ama giymesekte olurmuş tadındaki trendlerine bir göz atalım hep beraber.Have you ever been amazed and shocked at the same time when you come across to dresses in pictures & series from 80’s 90’s ? In memory of those old days, lets check the marginal and doubtedly re-worn trends of 2012.

1 numarada 2012 yılında çok ses getiren yalnız bir türlü alışamadığımız pijama pantolonlar var. Rahatlıklarıyla ses getiren ve bir kere denedikten sonra bağımlılık haline gelen pijama pantolonlar 2013’de evde kalsalar daha mutlu olacaklar gibi. Yada pazar kahvesi…ama o kadar:)

This is number one and my pajama became a pant!
We fall in love with pajama pants right after we realized how comfort they are. They may feel more happy if they stay at home in 2013.

Marni

2 numarada önü kısa arkası uzun etekler var. Bu etekler 2012’nin favorilerinden oldu, burası tartışmasız. Ama bu demek değil ki torunlarınız, genç kuzenleriniz sizi bu eteklerle gördüğünde gülmesin. Gelin 2013’de boy farkı bu kadar çok olan etekler yerine mini etek üzerine uzun tül olan kombinler veya uzunluk farkı daha az olan etekler giyelim.

This number two, and mullet skirt need a cut!
These mullet mini skirts literally became the hit of  2012! But that doesn’t mean that you won’t be regratting these looks one day:) Instead of wearing mullet mini skirts, lets use mini skirts with  long veil skirts. That’s a hit you will never regret.

Topshop mullet mini

3 numarada muppet show var! Kaçırmadıysanız 2012’nin sonrasında pişmanlık yaratabileceği trendlerden biride tüylü sandaletler idi. Yazın bile soğuk olan İskandinav ülkelerinde pek bir rağbet gören bu sandaletlerin biz akdenizlilerin dünyasına girememiş olması süpriz değil. Aman böyle devam edelim.

Number three is about shag sandals.They were pretty welcomed in Scandinavian countries but as Mediteranean countries we didnt even heard from them. Lets keep it in that way.

4 numaraya gün doğdu! Bir çok erkek için normal renklerden farkı olmayan fakat tüm kızların gün renleri olarak adlandırdığı açık hafif parlak renk kot pantolonlarıyla başımız belada! Evet 2012 kotların renklendiği ve parlak renklerin sıklıkla kullanmaya başladığı bir yıl oldu ve bu akım jeanlere de yansıdı. Hiç serin değil dostlarım.

Number 4 is about day-glo jeans! 2012 was definetly the year of colorful jeans season. It went pretty cool until we somehow reached colorful day-glo jeans. Lets just stay out of it.

Day Glo Pink Jeans

Number 5 is Pilgrim shoes. There is nothing to say, lets just stay out of it. Shall we?

Marni Pilgrim Shoes

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir