Rihanna for River Island

Tüketim çılgınlığının zirvede olduğu şu zamanlarda moda dünyasında üretken olmak daha da zor sanki.
Bunun biz moda avcıları ve tüketim çılgınlarına yansıması ise farklı kesimlerdeki tüketicilere ayni anda ulaşmak isteyen marka iş birlikleri. Dünyada bu örneklere sık sık rastlamasına rağmen, biz Türkler bu konsepte H&M sayesinde aşina olduk.
Marni for H&M ve Maison Martin Margiela moda dünyasına bomba etkisi yapan iş birliklerden sadece bir kaçı…Şu günlerde ise Londra moda haftasında farklı bir iş birliğinin heyecanı var!
Rihanna for River Island!Evet bu seferki işbirliğimiz iki moda markası arasında değil, çiçeği burnunda modacı Rihanna ve River Island. Hatırlarsanız Rihanna, tasarıma olan isteğini ve yeteneğini 2010 yılında Giorgio Armani için hazırladığı mini koleksiyonla ispatlamıştı. Bakalım bundan sonra karşımıza nasıl bir iş birliği ile çıkacak Rihanna….Koleksiyonun yenilikçi bir tarzda olup salaşlığın ön planda… Yani gerçekten Rihanna for River Island olmuş:) Koleksiyonun en gözde parçaları ise bu yaza damgasını vuracak derin yırtmaçlı uzun elbiseler ve neonlar. Şimdi en beğendiğiniz görselleri bir kenara not edin ve Londra yolcularına siparişlerinizi vermeye başlayın:)

Rihanna fo River Island
Rihanna for River Island
Rihanna for River Island
Rihanna for River Island
Rihanna for River Island
Rihanna for River Island
Rihanna for River Island

Ve meraklıları için defilenin ta kendisi…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir