And the Oscar goes to….

Oscar töreni sinema dünyasının en önemli ve heyecanlı organizasyonlarının başında gelir.
Sinema tutkunlarının merakla beklediği bir gece olmasının yanı sıra, kırmızı halı heyecanı da moda tutkunlarını ekrana bağlayan bir başka heyecandır.
Oscar öncesinde nasıl herkesin ödül alacak kişilerle ilgili bir tahmini varsa, moda severlerin de aynı şekilde ünlülerin kırmızı halı ile ilgili tahminleri vardır.İşte benim favori sıralamama göre 2013 Oscar ödül töreninin kırmızı halı görüntüleri;
And the Oscar goes to…..
Nicole Kidman kesinlikle Oscar gecesinde kırmızı halıya en çok yakışanlardan. Elbisesi tam bir tasarım harikası ve Nicole’un sarı saçlarına çok yakışmış.

Nicole Kidman
Sandra Bullock, tüm zarifliğiyle yine kendine göre bir elbise seçmiş. Makyajı, saçı ve elbisesi tam anlamıyla bir bütün oluşturmuş.
Sandra Bullock

Halle Berry, geometrik tarzdan oluşan Versace elbisesiyle karşımızda. Omuz kesimi ve boyuna çizgilerin vücudunu ne kadar güzel ortaya koyduğunun farkında mısınız?

Halle Berry

Tabi elbiseler hakkında yorum yaparken bu önemli gecede ödül alanları da unutmamak gerekir. Sıradaki favorim kırmızı halıdan değil, Oscar sahnesinden… Jennifer Lawrence’in tercihi Dior Couture.

Jennifer Lawrence

Sıra geldi kırmızı halının kırmızılarına…

Oscar gibi büyülü bir gecede kırmızı elbise giyerken dikkat etmek gereken tek detay, seçilen elbisenin parıltı ve abartı durumu. Kırmızı her daim iddialı bir renk olduğundan bu renkte elbise tercih edildiğinde diğer tüm detayları sade tutmak gerekiyor. Elbisenin detaylarından saç şekline, makyaj tonlarına kadar bütünsel bir sadelik. Jennifer Aniston bu işi iyi bilenlerden.

Jennifer Aniston
Olivia Munn

Bu bahar modasının Kontrast’dan geçtiğini önceki yazılarımdan hatırlarsınız, Kelly Rowland şimdiden bu modaya sahip çıkanlardan;

Kelly Rowland

Bronz, dore ve metalik renkler 2012-2013 Sonbahar kış modasının iddialı parçalarındandı.
Catherine Zeta Jones ve Naomi Watts bu renkleri başarılı şekilde taşımayı başaranlardan.

Catherine Zeta Jones
Naomi Watts

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir