Uzun Yırtmaçlı Elbiseler / Slitted Maxi Dresses

Fashion Alert!

2013 trendlerine bir yenisini daha eklemenin zamanı geldi!

Düğün, mezuniyet, kokteyl akşamlarının vazgeçilmezi derin yırtmaçlı uzun elbiseler bu bahar gün yüzüne çıkıyor.

Uzun elbiseler gündüz ya da gecenin tartışmasız en rahat kıyafeti. Rahatlığın yanı sıra, gündüz ve gece giyilebilen nadir kıyafetlerden biri olan uzun elbiseler gün boyu sizi şık tutarak, sizi akşam için üzerinizi değiştirmeye zorlamaz.

Seçtiğiniz elbiseye göre gündüz sade rahat bir sıklığı seçerek, farklı  bir elbise ile aksam kombinelerinizi oluşturabilirsiniz.

Bunun yanı sıra uzun elbiselerle kombin yaparken kullanılması gereken anahtar parçalar şallar & kolyelerdir.

Bohem bir görünüm oluşturmak için kombininizi bir şal ile tamamlayabilir, daha şık bir görünüm oluşturmak için iddialı kolyeleri kullanabilirsiniz.

Time to add a new hit trend of Spring/Summer 2013!!

Long slit dresses are the key outfit for proms, weddings and red carpet nights. Now it’s time for them show up in the daily life.

There is no doubt that long dresses are the most comfortable outfit during summer time. Besides, by wearing long dresses you can have pure look in the day and a stylish look at night.

To complete your look one, of the key items you should use with is scarfs & necklaces.  By using scarfs with your long dress you can have a bohemian look and if you want to be more stylish you can pair it with a big necklace.

BCBGMAXAZRIA Black Maude Dress BCBGMAXAZRIA Black Yuliana Dress BCBGMAXAZRIA Blue Eddie Dress BCBGMAXAZRIA Red Janus Dress FREE PEOPLE Black Maxi Lace Dress GIVENCHY Multicolor Multi Print Maxi Dress hm  derin yırtmaçlı kol ağızları işlenmemiş kenarlı uzun kolsuz jarse elbise. hm Uzun kollu ön ortadan derin yırtmaçlı arkası açık boyun arkasından düğmeli bedene oturan uzun jarse elbise. Üst tarafı astarlı. topshop Blue Shelley Dress By Motel topshop tangerine maxi cover up

adilışık Yırtmaçlı Kolsuz Uzun Elbise vila_black_maxi_slitted_dress ipekyol DERİN YIRTMAÇLI UZUN ELBİSE

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir