Online Shopping / Crop Tops

Sizi bilmem ama ben internetten alışveriş yapmaya o kadar alıştım ki mağazalara gittiğimde kafam karışır hale geldi:)

Kendimi mağaza görevlisine “Bu beğendiğim tarzda başka hangi seçenekler var?”, “Siyah elbiselerinizi fiyat sıralamasına göre gösterebilir misiniz?” sorularını sorarken buluyorum.

Yakında daha da ileriye gidip, tüm mağazayı fiyata, beden seçeneklerine yada renklere göre sıralamalarını isteyeceğim.

Mesela sadece pembe olan ürünlerinizi görmek istiyorum gibi… 🙂

Ya da sadece bu sezonun modası olan kısa tişörtlerinize bakmak istiyorum gibi…Bütün mağazayı gezeceğime arama yapacağım bir yer olsa…Çok şey mi istiyorum?

Artık bir bluz beğendiğim de renklerine göre filtrelemek ya da onunla uyumlu olacak çanta önerisini yapan bir sisteme ihtiyaç duyuyorum. Kafam karışıyor.

Bu nedendir ki bu yazımda sezon trendi olan kısa tişörtleri anlatmak yerine, bu kategoriye uygun olan seçtiğim kısa tişörtleri bu yazıya ekledim. Keyifli alışverişler!

Do you find yourself window shopping on the internet a lot?

I dont know about you, but I got used to shop online, it started to confuse my head when I go to shopping malls 🙂

Sometimes I find myself asking in the stores, “What products do you have familiar to this shirt?” , “Can you show me your Black clothes, sorted by price?”.

Soon I will go even further, and ask them to align the products based on price ranking or by colours.

I want to see the products, such as, just pink … 🙂

Or, I just want to look your crop tops, cause this fashion trend is on! At that point instead of looking in the store there shuld be a search system which tells you if the crop top you looking for is in the store or not.

When I like a shirt I want to sort it by the colours of it and also looking for someone to make bag suggestion which goes along with that shirt.

Do you have these feelings and  prefer to shop online? Well then here comes the best crop tops I picked for you for the newest trend of the season, ! Enjoy! 

 Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir