Geri Döndüm!

Evlilik hazırlığındayken vakit buldukça yeni yazılar yazmaya çalışıyordum. Ama bu süreç o kadar yoğun bir süreç ki uzun zamandır yazı yazmaya ayıracak bir vaktim bile olmuyordu. Ama bu tatlı telaşı geri bıraktığıma göre kaldığım yerden devam edebilirim!:)

Düğün hazırlığında kuşkusuz çok yoruluyorsunuz. Çok ufak detaylarla günlerce uğraşıyorsunuz. Ama sonucunuda o önemli günde, herşeyin yolunda gitmesiyle kat kat mutlu oluyorsunuz. İşte o güzel günden elimizde kalan anlar.

Gelinliğimin tasarımı benden, dikimi Ahu Alnıpak’tan. Dantelini bile özel olarak benim seçtiğim ve tüm detaylarını benim belirlediğim gelinliğimi Ahu Alnıpak mükemmel bir şekilde dikti. Gelinliğini Bursa’dan alacaklara Ahu Alnıpak’ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Ahu Hanım her gelinle tek tek ilgileniyor ve bu özel gününüzde hayalinizdeki gelinliği dikmek için tüm detaylarına karar vermenizi destekliyor.

www.ahualnipak.com

Fotoğrafçımız ise Serenay Lökçetin.

http://www.serenaylokcetin.com/

Serenay sıcak kanlı ve ne yaptığını bilir tavırlarıyla tam olarak düğün gününüzde yanınızda olması gereken biri. Çekim kalitesi için ben bir şey demiyorum fotoğraflar aşağıda:)Görsel

Görsel

FGörsel

GörselGörselGörsel

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir