Galata’da Bir Lunapark

Şimdi size desem ki inanılmaz bir lunapark buldum, tam içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracak şekilde, süper eğlenceli!
Ya da onun yerine yine özel tasarım desem? Galata desem? İçinizde alışveriş seven tatlı çocuğu ortaya çıkarıcam desem?

Lunapark eğlencesi başka bir yazı için sözüm olsun, gelin siz alışveriş çılgınları için hazırlanmış başka bir Lunapark’a gidelim!:)
Yine kıymetli bir cumartesi günü, yine Galata sokaklarında kaybolmak üzereyim…. O da ne?! Tam yanıbaşımda, Serdar-ı Ekrem caddesi üzerinde bir dükkan.

Lunapark tasarımlarını sergilemek için açılan Lunapark Shop aynı zamanda ‘Turkish Very Much” konsepti üzerine kurgulanmış bir mekan.

İstanbul’a gelen turistlere kültürümüzün izlerini taşıyan ürünler sunmayı hedefliyen Lunapark Shop bir yandan Türkiye’ye mal olmuş, çocukken sevdiğimiz, sahiplendiğimiz ve sonrasında unutamadığımız Uludağ Gazoz, Alaeddin Kızlı Sardalya, Ece Ajanda, Mabel, Kurukahveci Mehmet Efendi gibi ürünleri kapsamına alırken, diğer yandan Sema Karcı, Ümit Aybek, Zerger, gibi birçok ünlü tasarımcı ve markanın düzenli olarak yenilenen takı koleksiyonlarıyla tasarımı moda ile birleştiriyor.

Takı koleksiyonlarının yanı sıra Şule Şimşek’in tasarladığı yastıklar,Bravoİstanbul’un tipografik peştemalleri, Minar’ın portföyleri, Wohha’nın t-shirtleri,Bige Ökten’in çantaları, YaDa Tasarımın plak defterleri, From İstanbul With Love kartpostalları ve Kafa Çizimhane’nin broşlarıyla hediyelik eşya arayanlara da farklı alternatifler sunuyor.

Yurt dışından gelen yabancı arkadaşlarınız kapalı çarşının dışında bir yer istiyorsa mekanınız Lunapark Galata!

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir