Bilmeniz Gereken 5 İlkbahar – Yaz Trendi

Gitgide uzayan güneşli günler, çiçek açan ağaçlar ve şarkı söyleyen kuşlar…
Bunlar neyin habercisi olabilir?
Evvet doğru bildiniz! Bahar alışverişleriniz için liste yapma ve vitrin gezme zamanı!:D

İlkbahar için giyecek hiç bir şeyiniz yok biliyorum.
Yeni sezon ürünlerine bir an önce sahip olmak istiyorsunuz onu da biliyorum. Ama önce gelin bu sezonun olmazsa olmazı trendlerine göz gezdirelim.

Biraz Geometrik Biraz Etnik Lütfen!

Bu bahar geometrik şekilli kombinlerin yükselişi devam ederken onlara etnik desenli ve bol saçaklı parçalar eşlik ediyor. Özellikle saçaklı çantalar ön plana çıkarken etnik desenli ceketler kısa yoldan şıklık vaad ediyor. Aman dikkat tüm bu parçaları bir anda kombinlemeyin. Size en çok gidicek olan trendi seçip alışveriş listenizi ona göre yapın.

fashion trends 2014

Untitled-1

Metalik Etkisi

Moda severler için parlama zamanı! Parlak kıyafet demek abiye, gece kıyafeti demek değildir. Bu sezon bunu sık sık göreceğiz. Spor kesimli metalik etekleri, üstleri ama en sık metalik ayakkabıları göreceğiz bu sezon. Ben şimdiden Hotiç’ten bir kaç model seçtim.

 

2014 fashion trends

fashion trends

Pop Art

Moda her zaman sanattan ilham alan ve sanattan beslenen bir akım. Ama bu sezon sanattan beslendiğini baya bir çaktırıyor:) Cıvıl cıvıl, neşeli, renkli bahara yakışan pop art bu bahar bizi bekler. Alışveriş listenizde ön sıralarda yer açın bu akımın parçalarına:)

 

pop art fashion

pop art fashion trends

Gömlek Elbiseler

Klasik giyinmeyi seven veya çalıştığı kurum dolayısıyla klasik giyinmek durumunda olan bayanlar! Bu bahar moda sizsiniz! Klasik elbiseler, kalem etekler, klasik kesim ceketlerle modadan uzak kaldığımı düşündüğünüz 9*6 mesaileri geride kaldı. Bu bahar gömlek elbiselerden ediniyoruz. Pratik yoldan şık olup trendleri yakalamış oluyoruz.

shirt dresses fashion trends

fashion trends shirt dresses

 

Spor Giyim

Adidas, Nike gibi dünyaca ünlü spor giyim markaları başı çekerken son zamanlarda bir çok hazır giyim markasının da spor koleksiyonları çıkarttığını farketmişsinizdir. Yavaş yavaş spor giyim sektörüne el atan dünya markaları bu sezon bir adım öne çıkıyor ve bakın hem sportif hem nasıl şık olunur bize yol gösteriyor. Spor giyim demek spor ayakkabı giymek değildir bakın topuklularla nasıl da spor kıyafetler kombinleniyor.

 

2014 sports fashion

sports fashion trends

Kaynak : www.style.com

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir