Mayıs Ayı Vogue Alışveriş Listesi

Neden moda dergisi alırız?

Tabiki daha bilinçli alışveriş yapmak için!

Her ayın başında moda dergilerini tarayıp alışveriş listemi hazırlarım. İşte mayıs ayı vogue dergisinden seçtiğim alışveriş notlarım.

Roman’ın Gypsy koleksiyonu beni yandan yandan cezb etmeye devam ediyor. İçimdeki çingeneyi durdurmak mı? Ona uygun çantayı almak mı? Siz cevabı anladınız;)

image

 

Kedi gözlükler bu sezonun en favori trendlerinden biri. Ama izninizle her daim modayı yakalamaya çalışan özgür kızı burada durduruyorum. Çünkü hangi model gözlük moda olursa olsun ortada bir gerçek var : “Yüz Şekliniz”.  Söz konusu güneş gözlüğü olduğunda öncelikli olarak yüz şeklinize en iyi yakışan, kaliteli bir model almak çok önemli. Sonrasında aksesuar amaçlı farklı desenlerde gözlük almakta serbestiz ki benim favorim aşağıdaki kedicik.

image

 

Bu bahar yine saçaklanıyoruz:) Bu trendi yakalamak hemde dolabıma rengarenk bir bikini kazanmak için Koton’un yolunu tutuyorum. Kokoş bir yanım da diyor ki al şu aksesuarlı bikiniyi yak ortalığı… Bakalım kim galip gelicek?:)

image image

 

Son zamanlarda ahşaba olan sevgim sonsuz. Mobilya alışverişi ile ortaya çıkan bu sevgim adeta bir tutkuya dönüştü ve bu şekilde gözlük, çanta bulma ihtimali bile beni sevdindiriyor. İşte karşınızda son zamanlarda bulduğum en orjinal çanta ve gözlük!

image image

 

Sadece hayal ediyorum. Kırmızı bir şapka, kırmızı bir sivri burun babet ve küçük bir çanta. İşte içimdeki hanım efendi karşınızda!

image

 

 

Bu yaz orjinal bir bikini isteyenler el kaldırsın!
image

 

Basit bir çanta bulmak her zaman daha zordur. Ofisteki kıyafet zorunluluğun kaldırılmasıyla beraber tam bir çanta kabusu yaşıyorum! Bir insanın bütün çantalarımı süslü olur?

Sizde benim gibi kotlarla güzel gidecek, salaş pazarlara yakışan bir çanta arıyorsanız, çantanız burada!

image

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir