Ofis Parfümü

Stilini oluştururken modayı takip etmek, vücut şekline göre giyinmek gerçekten önemli. Ama unuttuğun bir nokta var. Stilin kim olduğunu söylemenin en direk yollarından bir tanesi ve kokun da bunun bir parçası. Stil danışmanlığı eğitimimin şu günlerinde bu durumu daha da iyi anlıyorum. Doğru stile sahip olmanın bir yolu da doğru kokuyu kullanmaktan geçiyor.

perfume-ask-the-guys

Lütfen bana ofis çekmecene özel bir parfümünün olmadığını söyleme:)

Yok mu? O zaman ya parfümün yanında taşınmayacak kadar kıymetli ya da parfümüne o kadar çok güveniyorsun ki sabah sıktığının tüm gün seninle olduğunu düşünüyorsun.

britney-spears-perfume-lyric-video-600x337

Değişik parfümleri denemeyi seviyorum ama sonunda yine klasik kokum Chanel Chance’e dönüyorum.  Ama yaz günlerinde biraz ağır geldiği için dönem dönem başka kokular deniyorum. Bu denemeleri yaparken bu sefer ablamın parfümüne göz diktim. Ne demişler en güzel parfüm ablanızdan aldığınız parfümdür! Şu sıralar ofis parfümüm Avon Pur Blanca Elegance. Taşıması kolay, acımadan sıkabileceğiniz, hafif baharatlı tam bir yaz kokusu! Yeni parfüm denemek isteyenler veya ofis çekmecesine parfüm atmak isteyenler için ideal!

o.22006

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir