Bilmeniz Gereken 5 Türk Moda Bloggerı

Yepyeni trendler, yeni insanlar, bir anda parlayan internet fenomenleri! Tüm bunları insanlar nereden bulup takip ediyor diye şaşıranlardan mısınız? Moda ile ilgili gelişmeleri takip etmek ve stilinizle ilgili ilham almak için kimi takip etmeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? O zaman sizi moda dünyasının başını çeken 5 isimle tanıştırmama izin verin:

1. Buse Terim
Bu ismi okur okumaz aklınıza babası gelebilir, şansı olduğunu, şanslı doğduğunu düşünebilirsiniz. Ama bu kadar başarılı ve özgün işler yapmak için inanın bu  tek başına yeterli olmaz! Buse Terim’i takip ettikçe bunu fark edeceğinize eminim. Peki www.buseterim.com.tr ‘de neler var? Moda ile ilgili son trendler, güncel haberler, güzellik ve bakım önerileri, kendin yap projeleri ve moda ile ilgili daha bir çok şey! Websitesinin yanısıra instagram hesabından da çok samimi bir şekilde paylaştığı önerileri de takip etmek mümkün.

Web :

http://buseterim.com.tr

Instagram :

http://instagram.com/buseterim

image

 

Screen Shot 2014-06-07 at 10.51.06

1. Maritsa
Maritsa gerçek ismiyle Meriç Küçük bir çok yerden gözünüze tanındık gelen bir yüz olabilir. Resmini görünce ‘Aaa Lidyana’nın reklamındaki kız bu!’ Ya da ‘Hotiç’in reklamlarında olan kız değil mi bu?’ dediğinizi duyar gibiyim. Tabi Maritsa’yı moda gurusu yapan şey bu iki reklam kampanyası değil. Boğaziçi’li güzel kızımız modaya olan tutkusunu gerçekleştirmek için blog yazmaya başlıyor ve ilham verici stili ile bir çok insanı kendine bağlıyor. Takip etmiyorsanız bilin ki ilhamı yanlış yerlerde arıyorsunuz!

Web : www.maritsa.co Instagram :

http://instagram.com/maritsanbul

image

meriç_küçük_maritsa

 

 

1. Aysstyle
Aysun Karaalioğlu kimi zaman bir anne, kimi zaman bir iş kadını kimi zaman da içindeki çocuğun hala orada olduğunu söyleyen bir genç bayan. Yani aslında hepsi! Özellikle iş kadınlarına ilham veren stili ve hayran olduğum takı seçimleriyle kendi tarzını diğer bloggerlardan ayırıyor. Göz atmanızı mutlaka tavsiye ederim.

Web :

http://www.aysstyle.com

Instagram :

http://instagram.com/aysstyle

 

aysstyle

 

Screen Shot 2014-06-07 at 10.55.52

 

1.Zet Fashion
Bu kızın sayfasını ya da instagramını açtığınızda hiç blogger takip ediyormuş hissi yaşamıyorsunuz. Sanki bir arkadaşınızı takip ediyorsunuz, o da çok güzel giyiniyormuş gibi bir havası var. Yani bu kız bizden biri!:) Siz de yeni bir arkadaş edinmek istiyorsanız sayfasına göz atın derim:)

zet_fashion_blog

 

zet_fashion_blog

1. Jadore Fashion
Bu kız tam bir hepsi bir arada! Türk asıllı olup yurt dışında yaşayan blogger kızımızın hızına yetişebilene aşk olsun! Günde en az 5 kere instagrama bakmayan biriyseniz bilinki aslında bir çok resmini kaçırıyorsunuz:) Yüksek kalitedeki stil çekimleri, zevkli stili ile mutlaka takip etmeniz gereken bir isim.

Web :

http://www.jadorefashionlove.com

Instagram :

http://instagram.com/jadorefashionn

 

jadore_fashion

 

jadore_fashion

 

Farkettiyseniz bu isimler arasında hiç bir sıralama yapmadım:) Hepsi kendi tarzlarında gerçekten 1 numara isimler. Buse’nin renkli dünyası, Maritsa’nın stili, Zet Fashion’ın samimi dili, Jadore’un bitmeyen enerjisi ve Aysstyle’ın klasik çizgisi kesinlikle takibe değer!

Benim dünyamı da takip etmek isterseniz instagramdan “modaradarr” adı ile takip edebilirsiniz:)

Peki ben üstüme düşeni yaptım, sizin bana önermek istediğiniz isimler nelerdir?

Yorumlarınızı bekliyorum.

Keyifli Pazarlar

18 yorum

  1. Ben tam bir @serenozguntunc fanıyım, #caniminicitostosum etiketiyle vosvosuyla başından geçen anılarını anlatıyor, inanılmaz eğlenceli adeta neşe dolu:) tavsiye ederim;)))

  2. Hepside birbirinden güzel, ayrı ayrı severek takip ettiğim kişiler özellikle Zet fashion :))
    bende çook yeniyim makyaj , bazen de modayla ilgili hep sizinle olmak istiyorum göz atarsanız sevinirimm :))

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir