Gelin Çiçeği Modelleri

Düğün, dernek işlerinizin her bir parçasını tüm detayıyla planladıysanız,sıra gelin çiçeğinizi seçmeye gelmiş demektir!:) Gelin çiçeğinizin düğün fotoğraflarınızdaki yeri çok önemlidir. Renkli çiçeklerle yapılan kolajlar düğün fotoğraflarınıza renk katacaktır.  Bir konsept yapıp düğün arabanızın rengiyle aynı tonlarda bir buket yaptırabilirsiniz. Gelin ayakkabınız renkli olacaksa ayakkabının rengiyle uyumlu olacak seçimler de yapabilirsiniz.

gelin_çiçeği

gelin_çiçekleri

Düğün fotoğraflarınızda daha soft bir konsept oluşturmak istiyorsanız tercih etmeniz gereken çiçek gül’dür. Renkli renkli güllerden bir buket yaptırabileceğiniz gibi beyaz güllerden oluşan buketlerde yaptırabilirsiniz.

gelin_çiçeği_modelleri

Gelin çiçeğinin renkeri kadar önemli olan bir detayı ise sapındaki aksesuarlardır. Zarif bir görünüm elde etmek için çiçekleri saran inci zincir, dantel veya kurdela tercih edilmelidir.

gelinçiçeğimodelleri

 

gelinçiçeği

Benim gelin çiçeğim bunların hepsinden daha güzel diyorsanız, çiçeklerinizin resmini bana gönderin hem bu yazıya eklensin hem de sosyal medyada paylaşalım!:)

Çiçek resimleriniiz fulyaagenc@gmail.com mail adresime gönderebilir veya instagramda direkt mesaj olarak gönderebilirsiniz.

http://instagram.com/fulyagenc

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir