Elbise gibi Gelinlik Modelleri

Sen, gelinlik konusunda herkesten farklı(!) düşünen Türk kızı!

Biliyorum kabarık gelinlikler bu zamana kadar kabusun oldu, giymek istediğin gelinliği anlattığında herkes sana “Ama bu elbise gibi” dedi. Sen sessizce “Ama ben böyle olmak istiyorum” derken annen ve teyzenler prenses model gelinlikleri giydirmeye başladı. Müjdemi isterim Beren Saat sayesinde tüm bu dertlerinden kurtuluyorsun!:)

Merakla beklenene Beren Saat – Kenan Doğulu düğününün fotoğrafları basına düşer düşmez çok konuşuldu. Kenan’ın damatlığı tam not ile sınıfı geçerken Beren’in gelinliği beklenen etkiyi yaratmadı. Bu son cümleyi bu düğünü konuşan herkesten duymuşsunuzdur ama yanılıyorsunuz efendim, Beren Saat’in gelinliği kimsenin tahmin edemeyeceği kadar büyük bir etki yarattı.  Kabarık gelinliklerden hoşlanmayan ama etrafındakileri ikna edemeyen bir çok Türk kızına umut oldu Beren’in gelinliği:)

beren_saat_gelinlik_modelleri

Gelinlik danışmanlığı yaptığım gelin adayları Beren’in gelinliğini gösterip, artık etrafındakilerin bu modele daha ılımlı baktığını ve hayallerindeki elbise gibi gelinliği giymek istediklerini söyledi. Talep şimdiden bu kadar büyük olunca bu yazıyı yazmanın zamanının geldiğini düşündüm. Sıkı durun elbise gibi gelinliklerin yükselişi başladı!

Peki tam olarak nedir bu elbise gibi gelinlik modelleri?

Gelinliğin üst kısmında işlemeler olan etek kısmı ise sade tülden oluşan uçuş uçuş gelinliklere elbise gibi gelinlik diyoruz efendim. Aslında çok farklı ve piyasada olmayan bir gelinlikten bahsetmiyoruz çünkü tarlatansız giyilen her gelinlik elbise gibidir:) Hayallerinizdeki elbise gibi gelinliği bulmak kolay aslında, tüm gelinlikçilerden istediğiniz gelinliği alabilirsiniz, tarlatansız giydiğinizde elbise gibi olacaktır:) Yine de siz orijinali elbise gibi olsun istiyorsanız işte beğeneceğinizi düşündüğüm modeller:

Pronovias (Özellikle City 2014 koleksiyonu)

pronovias_gelinlik

gelinlik

 

http://www.pronovias.com.tr/wedding-dresses-2014/city-2014

 

gelinlik_modelleri

 

AKAY Gelinlik

akay_gelinlik_modelleri

gelinlik_modeller

Eğer hayalinizdeki gelinlik konusunda kararsızsanız gelin gelinliğinizi beraber belirleyelim!:)

Gelinlik danışmalığı için her türlü sorularınızı fulyaagenc@gmail adresime mail atabilirsiniz.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir