Vogue Fashion Night Out Akşamı Yapmanız Gerekenler

Türkiye’de moda gün geçtikçe daha önemli bir noktaya doğru gidiyor ve İstanbul Dünya’nın moda başkentlerinden biri olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Mercedes-Benz Fashion Week ve Vogue Fashion Night Out bu duruma en büyük katkı sağlayan iki etkinlikten biri. MB Fashion Week için biraz daha beklemeye devam edelim şimdi konumuz Vogue Fashion Night Out partisi!

FNO heyecanına Bağdat Caddesi, İstinye Park ve Nişantaşında katılmak mümkün ama benim favorim Nişantaşı. Belki ilk göz ağrım diye, belki sokak partilerinin en çok yakıştığı yerlerden biri diye, belki de modanın benim için İstanbuldaki merkezi olduğu için… Peki Nişantaşına geldiğinizde geceyi tüm coşkusuyla yaşamak için neler yapmanız gerekiyor? Sizin için FNO gecesi kaçırmamanız gereken tüm yerleri hazırladım:)

Gece boyunca genel indirimlerden faydalanın.
FNO akşamı kutlamanın olduğu mağazalarda genellikle tüm markalarda %10-%20 arası indirimler olur. Yeni sezonu erkenden giymeye başlamak için mükemmel bir fırsat!

 

Bağdat Caddesi Pandora’ya uğrayıp Tülin Şahin’in hazırladığı bilekliklere göz gezdirin ve ünlü modelle tanışın.

Evet doğru duydunuz, FNO gecesi Tülin Şahin saat 19.30-21.30 arasında Pandora mağazasında olacak. Sizde mağazaya giderek  FNO için hazırladığı bilekliği görebilir ve kendisiyle tanışabilirsiniz.

10649972_855950764439077_3800207699501949691_n

 

#vfnoistanbul  ve #VogueSeçti etiketlerini kullanın.

Vogue ekibinin ve moda severlerin en sıkı takip ettiği etiketler bunlar olacak. Bu etiketleri kullanarak geceye dair önemli kareleri paylaşabilir ve bu etiketlerden geceyi takip edebilirisiniz.

Mutlaka Beymen’e uğrayın.

FNO sokakta coşkulu bir şekilde kutlanıyor ama Beymen mağazasındaki coşku sokaktakiyle yarışabilecek cinsten! Öyle ki bazı Beymen müdavimleri bütün geceyi Beymen’de geçiriyor. Gecenin hakkını vermek için mutlaka uğranması gereken yerlerden biri. FNO akşamlarında benimde en uzun zaman geçirdiğim mağazalar arasında:)

 

10636126_854152057952281_9196784217577032912_n

 

Bath & Body Works mağazalarına uğrayın!

Bath & Body Works mağazalarında şans getiren çarkı döndürdüğünüzde sürpriz hediyeler kazanıyorsunuz.

Koleston standına uğrayın!

Vogue kasım sayısında dergiyle beraber Miss Vogue özel sayısı yayınlacak ve şanslı bir kızımız kapak kızı olma şansını yakalayacak! Yapmanız gereken çok basit. FNO gecesinde Koleston standına uğrayın ve fotoğraf çektirin. Kim bilir, belki şanslı gününüz 17 Eylül akşamıdır:)

Mango’dan alışveriş yapın çantanızı kapın!

FNO akşamı Mango’da %20 indirim sizi bekliyor olacak. Aynı zamanda 18.00 itibariyle alışveriş yapan herkese çanta hediye ediyorlar! Çantalar tükenmeden Mango’ya koşun derim.

Pinko’ya uğrayın!

FNO gecesine özel tasarımlarıyla Pinko’nun mağazasına uğramadan geçmeyin. “PINKO Limited for FNO” ürünlerine tükenmeden sahip olma şansı yakalayın.

 

Bu etkinliklerin yansıra sokaklarda ve diğer mağzalarda sizi bir sürü süpriz bekliyor olacak! Eğer sizde FNO heyecanına ortak olmak istiyorsanız 17 Eylül akşamı Nişantaşı, İstinye Park veya Bağdat Caddesine gelin. İkramlarla indirimlerle dolu bu eğlenceli akşama katılmış olun. Ya da sıcak evinizde otururken instagram hesabımndan bu geceyi takip edin!

Seçin sizin!:)

http://instagram.com/fulyagenc

 

 

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir