Lüks Markaların Outlet Mağazası: Levent Bazaar

İstinye Park, Akasya ve Akmerkez dediğimde aklınıza ne geliyor? Tabiki son zamanlarda hepimizi kasıp kavuran lüks tüketim markaları…  Aslında stil sahibi olmanız için bu markaların hiç birine ihtiyacınız yok, pazardan alışveriş yaparakta stilinizi oluşturabilir ve güzel giyinebilirsiniz. Önemli olan bir zevke sahip olmak ve vücut proporsiyonunuza göre neler giyebilceğinizi az çok kestirebilmek.

Bu yazımda alışveriş konusunda lüks tüketim markalarını tercih eden, Amerika’ya boş bavulla gidip doldurup gelenler için müthiş bir outlet haberim var.

Bilen bilir, aklınıza gelen gelmeyen bir çok iddialı markanın Türkiye temsilcisi Demsa Group’tur. Potansiyeli fark eden Demsa Group şehrin tam göbeğinde Metrocity AVM’nin sağında kalan minik camdan plazanın giriş katına aşağıda gördüğünüz bu markaların outletini açtı!

demsa_grup

 

Sizin için mağazayı ziyaret ettim. Konsept olarak son zamanlarda İstanbul’un farklı yerlerine kurulan indirim çadırına çok benziyor. Tüm ürünler sınıflandırılmış bir şekilde ve kocaman bir mağazada rahatça bakabiliyorsunuz. İndirim kısmına gelirsek gerçekten vaad edildiği gibi %50’lerde indirim oranları mevcut. (Bu noktada ürünlerin gerçek fiyatlarını hatırlamakta fayda var:)) Sonuç olarak Las Vegas Outletleri gibi değil, ama şehrin göbeğinde bulabileceğiniz en indirimli lüks ürünler burada mevcut.

fotoğraf 1

Neler yokki mağazada? ceketler, elbiseler, ayakkabı ve çantalar, hatta abiye elbiseler… Yani yok yok:) Benim ilk hedefim çanta ve ayakkbılardı tabiki!:) Ayakkabıda işler umduğum gibi gitse de çanta konusunda çok şanslı değildim. Ara ara tekrar uğrayarak şansımı denemeye devam edeceğim:)

Levent Bazaar’da bay ve bayan elbise, bluz ve pantolonlarda çok çeşit olduğu gibi özel günleriniz için abiye elbiselerde bulunmakta.

fotoğraf 3

 

fotoğraf 4

 

Yazının başında bahsettiğim gibi Levent Bazaar Las Vegas’taki outletler gibi değil ama İstanbul’da bulabileceğiniz en iyi fiyatlara sahip. Levent Bazaar’a gitmeniz için yapmanız gereken tek şey metroya atlamak ve Levent durağında inmek.

Keyifli alışverişler:)

 

Yayım tarihi
Gezi olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir