1 Bayram 1 Ceket

Stilinizi oluştururken en çok dikkat etmeniz gereken şey klasiklerinizi belirleyip klasiklerinize yatırım yapmanız. Örneğin en sık giydiğiniz parçanız tayt ise yatırımınızı taytlara yapıp gerekirse bu uğurda ciddi bütçeler ayırabilirsiniz. Bunun yanında sıklıkla giymediğiniz veya sezonluk moda olan parçaları mümkün olduğunca uyguna almakta fayda var çünkü bir sonraki sene zaten giyemeyeceksiniz.

Bu mantıkla yola çıkıp bu sezon kendime güzel bir deri ceket almaya karar verdim ve günler süren maceram başladı. Beni tanıyanlar bilir bir ürünü ilk gördüğüm anda alma ihtimalim gerçekten çok düşük:) Aslında sadece görür görmez aşık olduğum ürünler için böyle bir anda almaya karar verebiliyorum ki bu çok sık olmuyor. Bayram öncesi bayramlık almaya çıktığımızda (evet hala bayramlık alıyorum:)) aslında niyetim hiç de ceket almak değildi… Zaten aramadığımız günlerde bulmaz mıyız böyle parçaları? Siyah bir çanta almaya çıkarsınız bir tane göremezsiniz, pembe etek almaya çıkarsınız her yer siyah çanta dolar… Neyse efendim tamamen başka bir şey aradığım bir günde bu ceketi buldum ve aşık oldum ve o an almaya karar verdim. Gerçek deri dokusu, süet yapısı ve tam hayal ettiğim renk tonu uygun bir ücretle karşıma çıkınca karşı koyamadım. Şimdiden uyarıyorum,” Fulya başka ceketin mi yok?” demeyin çünkü bu ceketi uzun bir süre daha üzerimde görmeye devam edeceksiniz:)

fotoğraf 1 fotoğraf 2 fotoğraf 3 fotoğraf 4

 

Ceket : Mango(Yeni sezon) http://shop.mango.com/TR/p0/kadin/one-c%C4%B1kan-urunler/deri-trendleri/motorcu-tarz-pekari-ceket/?id=33090406_92&n=1&s=destacados.tendencias_piel&ident=0__0_1413142741036&ts=1413142741036

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir