Alexander Wang x H&M

Alexander Wang ismini moda ile ilgilenmeyenler bile duymuştur diye düşünüyorum. Ünlü moda ikonunun tasarımlarını inceleyen, defilelerini izleyen fakat bu tasarımlara ulaşamayanlar için çok sevindirici bir haberim var. Alexander Wang tasarımları H&M işbirliği ile 6 Kasım’da moda severlerle buluşmaya hazırlanıyor ve bu yazının sonunda sizi büyük bir sürpriz bekliyor:)

HM SHOWROOM_2

 

6 Kasım tarihinde dünya ile aynı zamanda Türkiye’de de satışa sunulacak. Koleksiyonda spor, rahat bir o kadar da kendinden emin kesimler yer alıyor.  Amerikan spor giyiminden esinlenen koleksiyona siyah ve tonları hakim.

Önceki tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki H&M’in moda dünyasının liderleriyle yaptığı bu koleksiyonlar inanılmaz bir hızla tükenir. O nedenle koleksiyonun satışa sunulduğu tarihlerde İstanbul için İstinye Park, Zorlu Center ve İstiklal Caddesi mağazaları, Ankara için ise Cepa mağazasına ne kadar erken giderseniz o kadar iyi. Satışa sunulduğu gün gitseniz dahi koleksiyon sınırlı sayıda olduğu için istediğiniz ürünü almanız çok kolay değil. O yüzden en mantıklısı koleksiyonu aşağıdan inceleyip denemek istediğiniz parçaları belirlemeniz ve mağazada direkt belirlediğiniz ürünlere yönelmeniz. Bu durum özellikle alışveriş partisi için geçerli. Koleksiyon satışa sunulmadan önce yapılacak olan alışveriş partisinde hızlı olan kazanıyor!

 

Alexander_wang_hm

 

Bu koleksiyonun bir özelliği de erkek giyime de yer verilmesi. Eğer yılın bu zamanlarında eşinize veya erkek arkadaşınıza hediye almak istiyorsanız bu koleksiyondan bir parça çok uygun olacaktır! Tüm dünyanın aylar öncesinden konuşmaya başladığı, Alexander Wang imzası taşıyan bir koleksiyondan alınan bir hediye gerçekten kulağa çok hoş gelmiyor mu? O zaman haydi bayanlar hem kendimiz için hem de eşlerimiz için beğendiğimiz parçaların notunu almaya başlayalım;

alexanderwang_hm

Ve son olarak sizin için sevindirici bir haberim var. H&M’in 4 Kasım’da sınırlı sayıdaki davetlilerle yapacağı Alexander Wang x H&M koleksiyonun alışveriş partisine bir takipçimi götürüyorum! Detaylar için beni instagram hesabımdan takip edin:)

http://instagram.com/fulyagenc

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir