At Kuyruğu Şampuanı

Geçenlerde üç kız oturuyoruz,  biri “Ben artık kendi şampuanımı kendim yapıyorum” diyor diğeriyse “Ben at kuyruğu şampuanı kullanıyorum”. Kızlar at kuyruğu şampuanı dediklerinde ilk tepkim ‘Hayatta kafama sürmem!’ oldu. Bir de beni ikna etmeye çalışmasınlar mı? Aman ne ikna yöntemleri! Yok efendim atların kuyrukları muhteşem olurmuş, ‘At gibi kız!’ deyimi varmış işte uzun boylu dalyan gibi kızlarımıza söylenirmiş… ‘Sizin derdiniz ne  dostlar?’ demeye fırsat bulamadan kızların baskısıyla yeni Revox at kuyruğu şampuanımla eve döndüm.

revox_at_kurugu_sampuani

İlk olarak at kuyruğu şampuanın faydalarını inceledim. En çok ön plana çıkan faydaları;

* Saç dökülmelerini engeller,

* Saçın çabuk yağlanmasını engeller,

* Saçın daha çabuk uzamasını sağlar, şeklindeydi bende denemeye karar verdim.

Şampuanı 3 hafta boyunca düzenli olarak kullandım. Ben bu tarz farklı etkileri olan şampuanları tek başına kullanmıyorum. Sadece ilk bir kaç kullanımda etkisi tam olarak yansısın diye sadece o şampuanı kullanıyorum sonra diğer şampuanlarımla karışık kullanıyorum ki etkisi devam etsin. Biliyorsunuz uzun süreli aynı şampuanı kullanırsanız etkisi azalır, o nedenle siz de karışık kullanın.

Şampuanın gözlemlediğim ilk etkisi tam bir yağlanma karşıtı olması. Benim saçım öyle akşamına yağlanan bir saç değil. Ama at kuyruğu şampuanıyla çok daha uzun süre yağlanmadan dayandığını söyleyebilirim. Saç dökülmelerine gelince gerçekten saç dökülmelerine de iyi geliyor ve saç dökülmelerini azaltıyor. Şampuanın saçı çabuk uzatma etkisine gelirse açıkçası saçımı ölçmedim:) Çabuk uzatıp uzatmadığı konusu hakkında bir şey söylemem doğru olmaz.

Şampuanın içeriğine gelirsek gerçekten de adı gibi atların kuyruğunun yıkanması için yapılmış bir şampuan. Zamanla seyisler kendi saçlarına da iyi geldiğini farketmişler ve şampuanın formülü insanlara uygun olacak şekilde geliştirilmiş. Daha detaylı incelemek isterseniz aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz, benden bugünlük bu kadar.

http://www.revox.com.tr/

Keyifli haftalar…

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

6 yorum

  1. Merabaa bi sorum olucak kasımda yazmıssınız bu yazıyı ve su an ocaktayız saçınızdaki uzamayı farkedebildinizmi

  2. Peki bu şampuanı nerden bulabiliriz ? Nerede satılıyor acaba ? Gratis gibi bir yerde bulabilir miyim ?

  3. At kuyruğu şampuanı at kuyruğu bitkisi var tohumsuz bitkilerden ondan yapılıyor değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir