Yurtdışından Alışveriş : She Inside

Online alışveriş çıktı perakendenin pabucu dama atıldı. Durum tam olarak böyle olmasa da alışveriş alışkanlıklarımızın değiştiği ortada. Yorulmadan saatlerce bir çok alternatife bakabilmek, daha uygun fiyatla istediğimiz ürüne sahip olmak bu tutkumuzun öncelikli kaynağı.

9-6 saatleri arasında ofiste olduğumdan eskisi gibi geniş geniş vitrin bakma şansım yok. Vitrin gezme saatlerim sınırlanınca kendimi o site senin bu site benim gezerken buldum. Tesadüfe bakın bir de ücretsiz kargo hediyeleri gelmesin mi? Durum böyle olunca ekonomiye can vermemek elde değil. Ama online sitelere herkes ulaşabiliyor, ücretsiz kargolar herkese veriliyor sonra ne oluyor? Pişti!

Pişti olmamak ve daha uygun fiyata değişik modellerde alışveriş yapmak için uzun bir süredir yurtdışı alışveriş sitelerine bakıyordum. She Inside uzun zamandır incelediğim websitelerinden biri. Değişik, renkli tasarımdaki giyim ve aksesuar seçeneklerine bakarken alışveriş sepetimi doldururken buldum kendimi:)

Bu renkli, kalpli, enerjik, şirin,neşeli  trençkot She Inside sitesinden.

image

Kargom 15 iş günü içerisinde geldi ve teslimat kısmında herhangi bir problem yaşamadım. Ürün kalitesine gelince, kalite olarak ortalama seviyede. Gündelik alışverişlerinizi buradan yapmanızı çok önermiyorum çünkü 12 iş günü beklemek gerçekten kısa bir süre değil ve iade sürecinin daha zor olacağını düşünüyorum. She Inside daha çok ara ara bakarak Türkiye’de bulamacağınız ürünleri alabileceğiniz bir websitesi. Aklınızda bulunsun 100 doların üzerindeki alışverişleriniz gümrüğe takılabilir.

Sizin online alışveriş favorileriniz hangi siteler? Yazın bana!image

Treçkot : Khaki-Long-Sleeve-Lapel-Heart-Print-Trench-Coat-p-181539-cat-1735.html

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir