Bu Kış Dolabınızda Olması Gereken 3 Parça

İndirim sezonu başladığına göre alışveriş listemizi gözden geçirme vakti geldi demektir. İndirim sezonunda bilinçli alışveriş yapmak gerçekten de çok zordur. Sırf fiyatı biraz düşmüş diye, bir akşam mutlaka giyerim diyerek aldığınız ve giymediğiniz kaç kıyafetiniz var? İndirim zamanında sezon modasına uygun olan kıyafetleri almak yerine her zaman giyebileceğiniz kıyafetler almanız önemli. Bu şekilde uygun fiyata dolabınızda olması gereken anahtar parçaları belirleyebilir ve her sabah bugün ne giyeceğim telaşından kurtulabilirsiniz.

İşte dolabınızda olması gereken 3 parça.

1. Mavi Şeritli Beyaz Gömlek

Eşimin dolabına musallat olduğumdan beri bu gömleklerin müptelası oldum. Bu tarz gömleği hem yaz hem kış giyebiliyor ve pantolon seçimime göre hem klasik hem de gündelik kombinler yapabiliyorum. Dolabımın anahtar parçalarından biri haline gelen bu gömleği artık almamın vakti geldi .İlk hedefim bu gömlek!mavi_beyaz_gomlek

Gömleği satın almak için tıklayın

2. İddialı bir kazak

Soğuklar başladığı zaman tüm stil kurallarını unutup en kalın kazağına sarılanlardan mısınız? Dolabınızda her zaman giyebileceğiniz bir triko bulundurarak hem soğuktan korunup hem de stilinize en soğuk günlerde bile sahip çıkabilirsiniz.

kolları_zımbalı_kazak

Kazağı satın almak için tıklayın

3. Farklı bir hırka

Kışın hasta olmamak için en iyi reçete kat kat giyinmek! Bilirsiniz soğuk havalarda içeri girdim, dışarı çıktım derken sıcak soğuk ayarı kaçtığında hasta olmamak elde değil. Bu durumdan kurtulmak için annelerimizin giydiklerinden farklı hırkalar ediniyoruz, içlerine güzel tişörtlerimizden giyiyoruz ve bu kışı ne giysem derdi olmadan geçiriyoruz.

cizgili_hırka

Hırkayı satın almak için tıklayın

Ben bu listemi favori alışveriş sitelerimden biri olan Choies’ten oluşturdum. Size de tavsiyem alışverişe çıkmadan önce ihtiyaçlarınızı belirleyin ve bir gün mutlaka giyerim dediğiniz hiç bir şeyi almayın!:)

Akıllı alışveriş ile ilgili bana her zaman danışabilirsiniz:) Maillerinizi bekliyorum : fulyaagenc@gmail.com

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir