Yırtık Kot Nasıl Yapılır?

Bir moda blogger’ının dolabının nasıl olmasını beklersiniz? Sınırsız mı? Bir oda dolusu kıyafeti mi vardır? Bir dolabı tamamen ayakkabı ve çantalarla mı doludur? Hayır şekerler tam tersine giyinmeyi bilen ve stil sahibi olan herkesin ortalama boyutlarda bir dolabı ve sınırlı sayıda kıyafeti vardır.

Dolabımda 1 ay içinde giymediğim hiç bir kıyafetim yoktur. Giymediğim kıyafetler gözümde çok büyür onları dolabımda görmeye tahammül edemem. Bu nedenle bu kıyafetleri ikinci bir dolabım olan abiye ve benzeri elbiselerimi koyduğum dolaba kaldırırım, ihtiyaç sahiplerine ulaşması için belediyeye veririm ya da bir değişiklik yapar ve o şekilde giymeye devam ederim. Size de tavsiyem dolabınızda giyemediğiniz kıyafetleri çıkarmanız, bu şekilde daha kolay kombinler yapar ve sabahları ne giyeceğinize kolayca karar verebilirsiniz.

Mudo’dan aldığım kot pantolonumu uzun zamandır hiç giymiyordum. Bu pantolonu dolabıma yeniden kazandırmak için dizlerinden yırtmaya karar verdim. Daha önce hiç bir kot pantolonumu kendim yırtmadığım için hemen Google’a başvurdum ve bu konuda bir çok yazı okuyup video izledim. En çok beğendiğim ve bana faydası dokunan videoları bu yazıda topladım. Sizde bu videoları izleyerek kot pantolonlarınızı nasıl yeni bir görünüm kazandıracağınızı bulabilirsiniz.

 

 

Nasıl bu videoları izleyince çok kolay görünüyor değil mi?

Düzenli ve zengin bir dolap oluşturmak için 1 ay boyunca hiç giymediğiniz kıyafetleri ayırın. Bu kıyafetleri unuttuğunuz için giyemediyseniz kalabilirler ama artık giymiyorsanız vedalaşma vakti gelmiştir. Unutmayın az, çoktur!

Keyifli haftalar….

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir