Ofisten Partiye Hazırlanma

Plaza kadını olmak kolay iş değil. Her daim bakımlı olacaksın, tıkır tıkır topuklularla gezeceksin, şık olacaksın ama öyle partiye gider gibi gitmeyeceksin, fit olacaksın, kuaföre gideceksin, çocuk yapacaksın ama kariyerinden de vazgeçmeyeceksin. Bir de tüm bunları gece/gündüz, hafta içi/hafta sonu demeden çalışırken yapacaksın.

Farketmesek de hepimiz gerçekten bir süper kadınız! Ve bu temponuzda derdiniz her ne olursa olsun, siz süper kadınlar için kafanızı dağıtacak bir yazı yazdım.

Diyelim ki tek derdiniz ofisten çıkıp partiye gideceğiniz zaman ne giyeceğinizi bilememek! Çare bu yazıda:)

Bu sene yılbaşını tam anlamıyla 40 gün 40 gece kutladım. Hatta öyle ki bazı partilerde 10’dan geriye saysaydık gerçekten çoktan yeni yıla girmiş olabilirdim:) Bir çoğu hafta içine denk gelen bu partilere giderken sönük kalmak istemiyordum ama ofiste de “Bu kız akşama partiye gidiyor herhalde” dedirtmek istemiyordum. Çözümü sevdiğim parti elbiselerinin üzerine hırka ve kazak geçirmekte buldum. Tamam kabul ediyorum bu elbisem deri olduğu için istediğim kadar ofislik olmadı ama bir yerden başlamak lazım değil mi?

image

 

image

Instgram’da”fulyagenc” hesabını takibe almayı unutmayın:)

image

image

 

image

Siz de yılbaşı gecesi ofisten direkt partiye gidecekseniz pullu elbisenizin üstüne bir kazak atın, gerisini onlar düşünsün!

2015 umutla, yeni hayallerle, güzelliklerle ve sevdiklerimiz için güzel haberlerle gelsin. Hepinizin yeni yılını kutlu olsun!

Elbise : Armani Exchange

Çanta : Nine West (Yeni Sezon)

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir