Bath&Body Works Alışverişim

İndirim sezonun başlamasıyla beraber sevdiğim mağazaları sırasıyla gezmeye başladım.  Listenin başında da Bath & Body Works geliyor. Çok çeşitli, yoğun ve kalıcı kokuları Bath  &Body Works sevmemdeki başlıca sebepler. Renkli ambalajları, meyve özlü içerikleriyle küçük bir kız oyuncak dükkanında nasıl hissediyorsa ben de öyle hissediyorum işte mağazalarında. Gelelim sevdiklerim ve denemek için aldıklarıma.

IMG_8403

Yeni şeyler denemeyi seven biri olduğum için sürekli olarak kullandığım ürün sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu çok nadir ürünlerimden bir tanesi Sea Island Cotton vücut losyonu, ya da bu serinin herhangi bir üyesi. Kokusuna bayıldığım sea island cotton serisinin benim üzerimde rahatlatıcı, olumlu bir etkisi var. Bu serinin ürünleri temizlik, huzur ve resmen tatil kokuyor! Keşke mumunu da yapsalar bütün evim böyle koksa.

IMG_8406

 

Size limonu ne kadar sevdiğimi anlatmış mıydım? Çayıma,suyuma limon atarım. Limonlu tatlılara, dondurmaya bayılırım hatta limonu direkt yiyebilirim. Limon kokusu olan her şeyi alabilirim. Limon şeklinde çanta ve küpe alırım. Benim yani bütün limonlar! Hal böyle olunca, limon ve nar aromalı el kremi ve duş jeli 10’ar liraya düşünce almayıp da ne yapsaydım? Aşağıdaki ürünleri denemek için aldım, umarım güzel çıkarlar.

IMG_8405

Sizin Bath & Body Works ürünlerinden favoriniz var mı? Yazın bana indirim bitmeden harekete geçeyim!

IMG_8407

 

Herkese mutlu haftalar….

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir