Anadolu Yakasında Bir Akşam Yemeği

İstanbullular bilir Anadolu yakasında eğlenmek zordur. Biz bayılıyor muyuz köprü trafiğini çekmeye ama ne yapalım, eğlenmek bizim de hakkımız. Şöyle bir düşündüğümde neredeyse bütün favori mekanlarım Avrupa yakasında. Soğuk kış akşamlarında avrupa yakasına geçmek zor gelmesine başlayınca anadolu yakasında da mutlaka bir yer olmalıdır diyerek araştırmaya başladım, ama hiç bir yer bulamadım:) Bir arkadaşımız sağ olsun bize Bistro Cabana’yı tavsiye etti ve denemek için bir Cumartesi akşamı Bistro Cabana’ya gittik.

Bistro Cabana hiç aklınıza gelmeyen tesadüfen bile önünden geçmeyeceğiniz bir yer de Kayışdağı yakınlarında. Kafamda soru işaretleri ile mekana girdiğimde şaşkınlıkla sevinç karışımı duygular yaşadım. Anadolu yakasında da böyle yerler oluyormuş dedirten Bistro Cabana’ya yolunuz bir şekilde düşsün derim ben.

image

IMG_8248

 

Nazik garsonları, özenli dekorasyonu ve leziz steak menüsü ile bizden tam not aldı Bistro Cabana! Fiyatlara gelince, şöyle anlatayım aynı mekan Nişantaşı veya Karaköy’de olsa minimum 3 katı olurdu diyorum. Siz anladınız:)

IMG_8247

IMG_8242

 

Cumartesi akşamlar aynı zamanda mekanda canlı müzikte varmış. Biz o kadar kalmadık ama bir akşam mutlaka canlı müziği dinlemeye de gideceğiz.

IMG_8249

Yıl dönümü, doğum günü, evlilik kutlaması, arkadaş buluşmaları için köprüyü geçmek istemeyenlerin yeni adresi: Bistro Cabana!

Şahane bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle….

Yayım tarihi
Gezi olarak sınıflandırılmış

2 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir