Yeni Bir Alışveriş Sitesi Öğrenmek İsteyen Var mı?

Aramızda internetten alışveriş yapmayan var mı?

Bende öyle düşünmüştüm:)

Son zamanlarda açılan alışveriş sitelerinin hızına yetişmek mümkün değil. Farklı modellerde değişik parçalar kapmak için radarıma takılan yeni websiteleri keşfetmeye bayılıyorum. Uzun zamandır yabancı alışveriş sitelerini mercek altına almıştım. Bu sitelerde iyi hoş şeyler oluyor da gümrükle uğraş, kargosunu bekle derken mevsimler geçiyor şekerim. O yüzden bu aralar yerli malı yurdun malı felsefesiyle türk sitelerini yakın takibe aldım!

image

Mecrea uzun zamandır radarıma aldığım sitelerin başında geliyor. Eski sevgilinin sayfasına bakar gibi durup durup ayakkabı modellerini inceleyip duruyordum. Popüler ayakkabılar, renk renk stilettolar aman bir de uygun fiyatlılar ki sormayın! Sonunda dayanamadım ve deneme amaçlı bir alışveriş yapmaya karar verdim:)  Denemeden neyi öğrenebiliriz şu hayatta?:)


image

 

Kargom sorunsuz ve hiç beklemediğim bir hızla elime ulaştı. Ne kadar hızlı derseniz İstanbul’un o karlı günlerinde 2 gün içinde ayakkabım evimdeydi. Ayakkabı kalıpları standartlara uygun, dar ya da daha geniş gibi bir durum yok. O nedenle her zaman giydiğiniz numaradan sipariş verebilirsiniz. Ayakkabının kalitesi ise gayet başarılı.

mecrea_bot

image

Ayrıca unutmadan belirtelim ‘İşte Benim Stilim’ yarışmacaları da buradan giyiniyor.

image

Kimler hazır bakalım cici cici ayakkabılar seçmeye?:)

http://mecrea.com/

3 yorum

  1. Merhaba Fulya Hanım,
    Yazınızı çok beğendim, ve istediğim kemerli ayakabıyı buldum sayenizde.. :))

    Devamını diliyorum 🙂

  2. Çok güzel bir site, önerin için teşekkür ederim.

    Bu arada en çok satanlarda kahverengi fermuarlı ayakkabıyı gözüme kestirdim 😉

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir