Mutlu Mutlu Doğum Günü Pastaları

İnsan sevdiği işi yapmalı.

Kurumsal hayatın verdiği en büyük ders olsa gerek, biriyle iş yaptığım zaman direkt anlarım severek mi yapıyor sevmeden mi diye. Belli oluyor. İşi yapış şeklinden, sonucuna kadar o kadar çok belli oluyor ki!

Mutlu dükkan’ın sahibi Zeynep’in de işini severek yaptığı ilk bakışta anlaşılıyor. Instagram’dan takip ettiğim Mutlu Dükkan’ın pastalarını bir bebek severmiş gibi seviyorum, her yeni pastasını mutlaka etrafımdakilere gösteriyorum. Bu yazıyı yazarken de butik pasta mı desem, çocuk pastaları mı desem ne desem bilemedim. Zeynep gerçekten de en doğru ismi bulmuş ‘Mutlu Dükkan’ diyerek. Pastaları görünce mutlu oluyor insan.

Her pasta yendiği zaman insanı mutlu eder ama sadece Zeynep’in pastaları görür görmez mutlu ediyor beni:)

degisik_dogumgunu_pastalari

 

dogumgunu_cocuk_pastalari

Eğer mutlu pastaların sadece çocukların doğum günleri için olduğunu zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Söz, nişan hatta düğün pastanızı bile istediğiniz şekilde yaptırmanız mümkün.

nisan_dugun_pastaları_degisik

 

 

bebek_butik_pasta

 

 

Böyle bir pasta siparişi verdikten sonra en zor iş sanırım bu pastayı kesmek. Nasıl kıyabilirim, nasıl kesebilirim bilmiyorum. Özel günlerinizi daha da özel kılmak için mutlu pastalardan sipariş verebilirsiniz.

Pastanın yanı sıra, çikolata, cupcake ve pasta kursları da mutlu dükkanda mevcut.

Daha fazla bilgi isterseniz : http://blog.mutludukkan.com/

Bu pastalar gibi güzel bir hafta olsun!

Yayım tarihi
Gezi olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir