Bilmeniz Gereken 5 Yabancı Moda Bloggerı

Moda blogu ya da bir blog yazmanın ülkemizde ne kadar kıymet gördüğünü sabahlara kadar tartışabiliriz. Ama sanırım yurtdışında bu işlere daha farklı bir göz ile bakıldığını söylesem hepiniz bu konuda benimle aynı fikirde olursunuz. Bir çok işte olduğu gibi blog yazarlığının da kıymeti yurtdışında daha farklı ve daha fazla. Bu sebeple özellikle Amerika’lı bloggerların yaptığı iş birlikleri ve atıldığı işler de daha farklı oluyor. Durum böyle olunca hem trendleri ve hem de yapılan iş birliklerini takip etmek için de yabancı bloggerları mutlaka takip etmek gerekiyor. İşte benim çok çok sevdiğim ve takip etmekle size ilham vereceğini düşündüğüm 5 yabancı moda bloggerı.

1. Chiara Ferragni

Bu isimden  önce bu kızımızın tasarımlarını görmüş olabilirsiniz. Hani şu göz kırpmış simli ayakkabılardan bahsediyorum. “The Blond Salad” isimli blogu çok tutulmaya başlanınca kızımız kendi koleksiyonlarını yapmaya başladı ve adeta trendleri belirleyen bir marka oldu. Darısı bizimkilerin başına!

The Blond Salad : http://www.theblondesalad.com/

Instagram : https://instagram.com/chiaraferragni/

chiara_ferragni

 2. Blair Edie Bee

Bu kızımızın en büyük özelliği her resminde mutlaka o klasikleşmiş siyah gözlükleriyle poz vermesi. Ben henüz yüzünü görmedim, gören, bilen var mı bilmiyorum:) Zevkli stili mutlaka size ilham verecektir, takibe almakta fayda var:)

Website : http://atlantic-pacific.blogspot.com.tr/

Instagram : https://instagram.com/blaireadiebee/

blaireadiebee

3. The Fashion Guitar isimli blogu ile Charlotte Groeneveld @thefashionguitar

Charlotte-Groeneveld

4. Gizele a Go-Go! blogu ile Gizele Oliveira of  @giizeleoliveira

giseleagogo

 

 

5. Sincerely Jules blogu ile Julie Sariñana  @sincerelyjules

sincerely_jules

 

 

 

 

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir