Bez Sırt Çantaları

Çiçekli, yaprak desenli, etnik kökenli!

Çok renkliler ve her yerdeler!

Evet, bez sırt çantalarından bahsediyorum.

Bu yazı bir trend haberi değil, son modayı yakalamak istiyorsanız hemen gidip bir bez sırt çantası alın yazısı hiç değil. Size rahatına düşkün, tüm hayatını her daim çantasında gezdiren tipik çok eşyalı bir kız gibi sesleniyorum. Bir bez sırt çantası edinin ve rahat edin.

Sırt çantaları popülerleşmeye başlayınca bende onlardan uzak durmaya başladım. (Evet, ne zaman bir şey çok popüler olsa bir süre uzağında durmayı tercih ediyorum.) Sonra bir gün C&A’da gezerken bu renkli mi renkli rahat mı rahat çantaya rastladım, hemen aldım! İşte o günden beri müptelasıyım modaradar severler. Sırt çantaları ne büyük rahatlıkmış şimdi anladım.

CA_Bez_sırt_çantası

Küçük kır gezilerinde, hafta sonu Bursa seyahatlerimde son olarakta Kapadokya gezimde çok rahat ettim. Utanmasam işe bile bu çantamla gideceğim, o noktadayım:) Plaj çantası arayışıma son verdim yani bir süre resimlerimde aynı çantayı görebilirsiniz şimdiden uyarıyorum:)

Sezondaki favorilerim C&A ve Yargıcı. Eğer renkli bir çanta almak istersen adresin C&A daha sade ve klasik bir model istersen Yargıcı’ya bakabilirsin.

YARGICI

 

C&A_bez_sırt_çantası

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir