2 Kot 1 Yaz

Kot pantolon sanırım hepimizin dolabında olan ve her daim sığındığımız tek ortak parça! Ve Tanrı kot pantolunu yarattı desem abartmış olmam herhalde değil mi? Yaz kış vazgeçemediğimiz kot pantolonlarda vücut tipinize uygun bir modeli gerekirse iyi paralar vererek dolabınıza katmanız önemli. Vucüt tipinize uygun bir kot pantolonunuz varsa artık 2015 yılında trend olmuş kot pantolonlarına bakabiliriz. Unutmayın moda olan parçalardan önce önceliğimiz vücut proporsiyonumuzu iyi gösteren her daim dolabınızda olacak kalıcı bir model.

Biz gelelim bu sezonun en popüler iki kot pantolon modeline. Yırtık kot pantolonlar uzun zamandır trend listelerinde başı çekse de 2015 trendlerinde başka kot pantolonlarda hayatımıza girmeye başladı.

Yamalı/Armalı Kot Pantolonlar

Yamalı ve armalı kotlar bu sezonun gözdesi. Üstelik armalı kot pantolon almak için ekstra bir bütçe ayırmanıza gerek yok. Giymekten sıkıldığınız bir kot pantolonunuza tuafiyeciden aldığınız armaları dilediğiniz gibi dikerek yeni bir pantolon kazanmış olursunuz.

yamali_kot_pantolonlar

Yüksel Bel İspanyol Paça Kot Pantolon

Vücut tipime uygun olduğu için son zamanlarda hep yüksel bel pantolonları tercih ediyorum. Şansıma moda da benim tarafımda bu sefer. Düşük bel pantolonları bir kenara bırakıp yüksel bel pantolonlara göz atmanın vakti geldi. Bir de ispanyol paça faktörünü ekleyip boyumuzu da uzatırsak daha uzun, daha zayıf ve daha trend bir görünüm yakalamak mümkün.

yüksel_bel_ispanyol_kot_pantolon

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir