Trend : Kalın Bantlı ve Gladyatör Sandaletler

Eminim bu başlığı gören her 10 kişiden 6’sı “Kim belirliyor ya bu trendleri?” diye soruyordur. Bu soru bir köşede kalmaya devam etsin ama benim kalın bantlı ve gladyatör sandaletlerin trend olmasının sebebi ile ilgili bir fikrim var!

Game of Thrones!

Ben bu diziyi izlemiyorum fakat etrafımda o kadar çok izleyen arkadaşlarım var ki, sağolsunlar izlemiş kadar oluyorum:) Tüm Dünya’da bu kadar tutkuyla takip edilen böyle bir dizi olunca, moda dünyası bu durumdan ilham almaktan gecikmedi ve bu sandaletler 2015 yazına damgasını vurdu!

Şimdi doğruyu söylemek gerekirse bu gladyatör denilen sandaletleri çok sevemedim ve almayı da düşünmüyorum. Neden derseniz benim o kadar bohem bir stilim yok ve olmasını da istemiyorum. Fakat ne yaparsınız görev icabı yazıyorum buraya trend oldu diye. Bohem bir tarzınız var ya da gideceğiniz festivalde çatlatmak istediğiniz arkadaşlarınızı görecekseniz, alın gladyatör bir sandalet başınıza bir çiçek takın bol bol gömlekler yuvarlak gözlükler… off yakarsınız ortalığı.

gladyator_sandal_sandaletler

Gelelim favorime. Kalın bantlı sandaletler. Bayıldım, bayıldım. Biliyorum havalar bu ara biraz nane molla o yüzden sandalet bakmıyor olabilirsiniz. Fakat aklınızın bir köşesine yazın moda severler ve gelin birlikte bir model beğenelim.

flat_kalın_bantlı_sandaletler_sandals

 

Şahane bir hafta geçirin!

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir