Mevsim Geçişlerinde Nasıl Giyinmeli?

Hasta yatağımdan herkese merhaba!

Malesef mevsim geçişleri beni fena yakaladı.  Siz aynı tuzağa düşmeyin diye sonbaharmış gibi davranan yaz-kış mevsiminde nasıl giyinilmeli konulu bir yazı derlemek istedim.

Bir anda ısınıyor, bir anda soğuyor.

Güneş yakarken, bir rüzgar esiyor titretiyor! Baylar & Bayanlar Sonbahar’a merhaba diyin!

Bu zamanlarda hastalığa yakalanmamanın sırrı kat kat giyinmek ve bir süredir trend olan sırt çantalarına geçiş yapmak. Neden mi? Çünkü güneş birden açtığında kimse elinde bir hırkayla gezmek istemez:) Bu dönemde büyük çantalarınıza geçiş yapın ki -hatta ilk önerim sırt çantaları- hırkanızı, şallarınızı gerekli durumlarda çantaya atabilin.

Formül basit : Yazlık kıyafetleriniz + Hırka veya Şal + bilekte kalan botlar veya sneakerlar

mevsim_gecisleri

Uzun elbiselerin tam zamanı!

Bu dönemde uzun elbiselerinizi yine bilekte botlarla tamamlayabilirsiniz. Yok ben mutlaka etek giymeliyim diyenleri ince trikolarla kombin yapmalarını öneriyorum.

moda_blogu

 

Özetlemem gerekirse işin sırrı yazlık kıyafetlerimize bir parça triko ve bilekte bot dokunuşu eklemek. Bu şekilde yazlık ve kışlık parçalarınızı birleştirdiğinizde ne çok yazdan kalma görünürsünüz ne de kış çoktan gelmiş gibi. Bu dönemde bota geçmek için biraz erken gelebilir ama bilekte botları şortlar ve kısa eteklerle kullanmanın tam zamanı! Böylelikle hem cool duruşunuzu sergiler hem de hasta olmazsınız.

Sizi biraz daha ilhamla bırakıyor ve çok öpüyorum!

shorts_sweater_fashion

 

uzun_elbise

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir