Online Alışverişin Yeni Adresi : Modasto

Online alışveriş yapmayı seviyoruz, değil mi kızlar?:)

Ben işim gereği mağaza mağaza geziyorum. Sezon başlar başlamaz tüm favori markalarımın tüm kıyafetlerini deniyorum. Ama iş satın almaya gelince itiraf ediyorum bir çok alışverişimi online yapıyorum. Online alışverişte bilinen indirim websitelerini gezsem de son zamanlarda bu sitelere çok uğramaz oldum. İndirimde olan ürünlere baktığımda ihtiyacım olmayan sadece fiyatı nedeniyle aldığım ve çok az giydiğim ürünler olduğunu fark ettim. Bunu engellemek için bu sitelerden uzak durmaya başladım çünkü alışveriş konusunda seçici ve sadece ihtiyacımız olan ürünleri alma taraftarıyım. O nedenle bu aralar tercihim indirime giren markaları değil, markaların tüm ürünlerini satışa sunan siteler. 

modasto_alisveris_sitesi

Online araştırmalarımı yaparken Modasto.com adında yeni bir site keşfettim. Bir çok markanın ürünleri tek bir platformda olunca aradığım ürünü bulması, bakması daha kolay oluyor. Böylelikle ayrı ayrı acaba hangi sitede indirimde satılıyor diye bakmama da gerek kalmıyor.

Alışveriş yapmadan önce ihtiyacınızı belirlemek çok önemli. Ben her sezon başında trendleri inceleyip bir liste yapıyorum. İspanyol paça pantolon, haki renginde bir ceket ve bilekte bir bootie. Sonra tüm markaları tarayıp istediğim ürünü en güzel hangi marka tasarlamış diye araştırmaya başlıyorum. Bu araştırmalarımda işimi en çok kolaylaştıran bir markanın tüm ürünlerini listeleyen alışveriş siteleri. Hem zamandan kazanıyorum hem de kolayca tüm ürünlere bakabiliyorum.

online_alışveriş

Size de tavsiyem online ya da offline alışverişe çıkmadan önce bir liste hazırlamanız ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz. Bunu yaparken detaylı bir şekilde yazarsanız daha kolay alışveriş yapacağınıza garanti veririm. Örneğin listesinize “Kaban” yazmak yerine “Siyah kaşe kaban” yazarsanız işiniz daha kolay olacaktır. Bu sayede çok yorulmadan ne istediğinizi kolayca bulabilirsiniz.

Alışveriş yaparken kullandığınız farklı bir yöntem varsa yorum olarak bırakmayı unutmayın!

Keyifli haftalar,

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir