Sonbahar Trendleri

Sizi bilmem ama sonbahar benim en sevdiğim mevsim ve Ekim ayı geldiği zaman çok heyecanlanırım. Bu sonbahar heyecanlanmak için başka bir sebebim var: sonbahar trendleri!

Siyah çok sevdiğim bir renk olsa da sonbahar-kış aylarında mümkün olduğunca renkli giyinmeye özen gösteririm. Neyse ki 2015 sonbahar modası da benden yana. Bu sonbahar karalar bağlamıyoruz renkli paltolar alıyoruz ve kıyafetlerimize püskülden başka bir şey takmıyoruz!

Tüm zamanların en süet, en püsküllü ve en renkli sonbaharına merhaba diyin!

Süet Çanta

Çıkarın süet çantalarınızı kaldırdığınız yerden, romantik bir sonbahar bizi bekliyor. Eğer yoksa sizin için seçtiğim süet çanta modellerinden ilham alabilirsiniz. Çantanızın püskülleri de varsa bu sezonun en favori çantasına sahipsiniz demektir.

burberry_canta

 

 

ralph_lauren_çanta

Safari Renkleri ve Pastel Tonlar

Sezonun renkleri belli ve çok çeşitli! Kahve tonları, haki, pastel pembe ve maviler! Bu sezon karalar bağlamaya gerek yok, moda otoriteleri size istediğiniz rengi olma şansını veriyor. Aşağıdaki görsel Gucci’nin Autumn 2015 koleksiyonuna ait ve ben tam anlamıyla bu görsele aşık oldum. Resmen bütün sezonu özetliyor. Sadece renkli bir çıktı alın ve alışverişlerinizde ara ara çıkarıp bu resme bakın.

AW15-trend-Gucci-geek

Boğazlı Kazak Sezonu

Üşümek hiç bu kadar cool olmamıştı. Bu sezon hasta olduğunuzda değil, trend olmak için boğazlı kazak giyebilirsiniz.

zara

Kuş Gözü Sendromu

Hayır hastalık adı değil, şifalı bir çay değil benim en çabuk benimsediğim sonbahar trendidir kendisi. İpekyol’un koleksiyonunda bol bol boy göstermekte.

ipekyol

 

Fark ettiyseniz bu trend yazımın formatı eski yazılarımdan farklı. Sizin için daha kolay, alışveriş listenize daha rahat girebilecek parçalar seçmeye çalıştım. Eski yazılarımda podyum modasından daha çok bahsederken bu yazımda daha basit bir şekilde trendleri ortaya koymak istedim. Umarım size de bu şekilde geçmiştir.

Sizi seviyorum!

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir