SammyDress.com’dan Alışveriş

Moda olan her şey gün gelir demode olur. O nedenle fazla ikonik olan modelleri çok para verip almaktansa daha uygun fiyatlı olanlardan seçmeye çalışıyorum. Uygun fiyat deyince akıllara direkt Çin alışveriş siteleri geliyor değil mi? Bende malum deneme tahtası olduğumdan deneyip duruyorum bu çin websitelerini:)IMG_4861

Bu sefer SammyDress’den bir çanta aldım. Sammydress.com aslında uzun süredir Türkiye’ye kargo gönderen bir site, ben kendisini ancak keşfedebildim. Uzun zamandır süet bir çanta mı alsam, büzgülü mü alsam, püsküllü mü alsam diye düşünüyordum. Bu çantayı görür görmez işte bu dedim, adeta 3ü 1arada olan bu çantayı attım sepete!

Alışveriş ile ilgili yorumlarıma gelince. Açıkçası hiçbir Çin sitesinden alışveriş yaparken yüksek kalite bir ürün beklemiyorum. Değişik ürünler bulabildiğim için buralardan alışveriş yapıyorum. Bu çanta için sipariş verdiğimde de yine büyük bir beklentim yoktu ama alışveriş yaptığım en iyi sitelerden biri oldu resmen! Çantanın kalitesi fiyatına göre çok iyi. Kargosu da gayet hızlı oldu.

Siz nasıl buldunuz yeni çantamı?

IMG_4859

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir