Yılbaşı Hediye Önerileri

Kış aylarını çok seviyorum, kar yağdığında çocuklar gibi mutlu olup kendimi sokağa atıyorum. Tüm bunlara bir de yeni yıl heyecanı eklenince yılın bu zamanları en sevdiğim zaman haline geliyor. Süslenen sokaklar, biten bir yılın değerlendirmesini yapmak, yeni yıl için istediklerimi yazmak… Kendimi sorguladığım ama bir o kadar da yenilendiğim bir zamandır Aralık ayı.

Sevdiklerime küçük yılbaşı hediyeleri alıp sürpriz yapmak ayrıca hoşuma gidiyor. Hediye almak çok mutlu edici bir durum ama aynı zamanda hediye vermek de bir o kadar keyifli! Tabii, bu benim için bu şekilde, eğer siz hediye seçerken karasız kalanlardansanız buyurun benden size minik öneriler.

  1. Nar Ajanda

Nar Ajanda, renkli tasarımı ve eğlenceli içeriği ile sevdiklerinize en güzel yılbaşı hediyesi. Üstelik sıradan bir ajandadan çok daha fazlası. Örneğin içindeki muhteşem şeyler kutusu, yıl boyu başına gelen güzel şeyleri yazman için tasarlandı. Bu şekilde yıl bittiğinde veya üzgün olduğunda dönüp buraya bakabilirsin. Acil durum kutusu, günlük koşturmanda seni kurtaracak pratik sorulardan oluşuyor. Sürpriz değerlendirme sayfları, biraz beyin jimnastiği yapman ve hafızanı güçlendirmen için hazırlandı. Şuradan inceleyebilirsiniz.

nar-ajanda-g%c3%b6rsel

nar-ajanda-ocak

 

2. Küçük Takı Setleri

Arkadaşlarınız için en güzel ve hesaplı alternatiflerden birisi takı setleri. H&M ve Stradivarius gibi markalardan çok fazla çeşit bulabilirsiniz.

hmprod-3 hmprod-4

3. Atkı ve Eldiven Seçenekleri

 

Malum mevsim kış, yılbaşı hediyesi için de Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Sıcacık şallar, eldivenler, bereler en çok işe yarayan yılbaşı hediyesi olacaktır.

hmprod-1 hmprod-2

4. Tatlı Peluşlar

Son zamanlarda gözüm sürekli bu şekildeki peluş oyuncaklara kaymaya başladı. Yılbaşı hediyesi olarakta bu tarzdaki peluş oyuncakları tercih edebilirsiniz. Hem ikonik hem de orjinal. Üstelik LÖSEV gibi kurumların bu tarz objelerine bakarsanız hem destek olmuş hem de hediyenizi almış olursunuz.

guenes-bebek

 

5. Kar Küresi

Diyelim ki, hediye alacağınız kişi biraz romantik, biraz vintage ve eskileri seviyor. Eski anıları seviyor, yeri geliyor nerede o eski bayramlar diyor. Bu profil için bence en uygun hediye alternatifi; kar küresi. Işıklı, müzikli alternatifleri ile çok çeşitli olan bu hediye sahibini çok mutlu edecektir.

kar_kuresi

İyi seneler!

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir