Bir Kaban Hikayesi

Bütün bir kış kaban arar mı bir insan? Ya da suçu neden üzerime alıyorum ki? Neden tüm markalar siyah ve lacivert dışında kaban yapmıyor? Neden camel rengi modeller daha çok değil? Neden, neden ey tekstil camiası! Camel bir kaban bulucam diye inat ettim, koyu renk mont almayı reddettim ve başardım!

Aslında isteğim çok basitti, camel renginde, oversize ve mümkünse kaşmir içerikli bir kaban. Mevcut paltom %100 yün olduğu için çok sıcak tutmuyordu ve ağır olduğu için elimde taşımam gerektiğinde yük oluyordu. Bende bu sorunu çözmek için kaşmir içerikli bir palto almaya karar verdim. Kışın kat kat giyinen biri olduğum için Network’ün bu oversize bir kalıp kabanını seçtim, bu sayede her kıyafetimle bu kabanı kullanabiliyorum ve hiç üşümüyorum.

Kabul ediyorum kış biterken hala kaban alamamış olmak can sıkıyor ama ihtiyacınızı bilmek ona uygun bir ürün almak önemli. Ve kesinlikle istediğiniz gibi bir ürün bulamadığınızda almamak daha iyi. Çünkü biliyorum içime sinmeyen bir kaban alsaydım bu kış giyecektim belki ama seneye yine kaban aramaya başlayacaktım.

Tercihlerinizin arkasında durun, ne olursa olsun!

IMG_6938

IMG_6950IMG_6954

 

Kaban : Network — Şapka : Mudo — Çanta : SammyDress — Sneaker : Nike Air Force –Keçe Kazak : My Mija — Pantolon : Zara
IMG_6961

 

IMG_6964

 

IMG_6967

 

IMG_6968

 

IMG_7007


IMG_7016

IMG_7018

 

IMG_7019

 

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir