Sevgililer Günü Hediye Önerisi | Ad

Gerçeği söylemek gerekirse sevgililer gününü çok anlamlı bulmuyorum. Bence en güzeli hayatımızda var olan kişileri sebep yokken hatırlamak ve onlara bizim için ne anlama geldiklerini anlatmak. Bu annemiz de olabilir, kardeşimizde, sevgilimizde. Sevdiklerim günleri olabilir mesela?

Pazar günü çıkın sokaklara ellerinde güller, kırmızı elbiseleriyle gezen kızlarımıza bir bakın. Zorla o güle 5 katı fiyat ödemiş yanındaki beyefendiye de. Gerçekten ihtiyacımız olan şey bu tarz bir mutluluk mu? O akşam ama mutlaka o akşam her yerden güller fışkıran pahalı bir yerde gerçekten yemek yemeniz mi gerekiyor? Neden ikinizin en sevdiği dürümcüye gitmiyorsunuz mesela?

Hediye kısmına gelince. Sevgililer gününden bağımsız olarak hediye vermek bence almaktan daha keyifli! Bir hediye ne kadar kişiye özel anlam ifade ediyorsa o kadarda değerli. Bu yapay günü ancak anlamlı bir hediye  kurtarabilir. O nedenle bu sevgililer gününde sevgilisine, sevdiklerine hediye almak isteyenlere bir önerim var:Nar Ajanda!

Nar Ajanda, normal bir ajandadan farklı olarak motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlayan, plan yapma ajandası. 2016 yılında neleri başarmak istiyorsun, ne almak istiyorsun? Şubat Ayında yeni bir alışkanlık kazanacağım desen, neyi seçerdin? Bunun gibi daha bir çok özel alanlarıyla Nar Ajanda hayatını planlamanı sağlayan, sana bir yol çizmeni sağlayan bir kılavuz.

Nar Ajanda, sunduğu üretkenlik metodları ve sürpriz içerikleriyle hem sana hem de sevgiline zaman kazandırabilir ve birbirinizle daha çok vakit geçirmenizi sağlar. Sevgililer gününde 2016 yılını birlikte planlamak ve gidilecek yerler, yeni alışkanlıklar edinmek için o özel kişiye bu ajandayı hediye etmek hoş olmaz mı?

Sevdiğiniz planlar yaptığınız güzel bir 2016 olsun!

Nar Ajandayı almak için : Minnoş Dükkan.

sevgililer_gunu_hediye

 

Bu bir advertorial içeriktir. 

 

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

2 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir