İlk Video – Yeni Sezon Zara Alışverişi

Merhaba, yakın zamanda ilk videomu çektim! Bir alışveriş videosu! Hatta tam anlamıyla Zara alışverişi. Hepsi yeni sezon olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.

Zara’dan alışveriş yaparken dikkat etmemiz gereken birkaç nokta var. Bunlardan bir tanesi bildiğiniz gibi her Zara’da her ürünü bulmak mümkün değil. Bazı Zara’lar çok klasik giyim oluyor, bazı Zara’lar çok TRF bölümünden ağırlıklı oluyor. Benim İstanbul’da favori bir kaç Zara mağazalarım var genellikle onlara gidiyorum ve onlardan kendime göre şeyler buluyorum. Ama bunun yanı sıra en büyük yardımcım Zara’nın mobil uygulaması. Bu uygulamayı çok kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ben sürekli yeni neler gelmiş diye uygulamaya bakıyorum.

Herhangi bir Zara mağazasına gitmeden önce koleksiyonda neler var, mağazalara hangi ürünler gitmiş diye uygulamadan inceliyorum. Uygulamada tüm koleksiyonları görebiliyorsunuz.

İlk olarak en sevdiğim parçadan başlamak istiyorum. Bu bordo elbiseyi çok beğendim. Aslında kış sezonunda bunun iki parçalı hali de vardı. Üst ve etek şeklinde ama ben onları bulamamıştım. Bunu bulunca hemen aldım. Tamamen triko bir elbise, üstünüzü sarıyor ve çok güzel duruyor.

DSC02463

Bir diğer aldığım ürün ise bu siyah triko. Bu trikonun özelliği çok sıkı bir kumaşı olması bu sayede üstünüze çok güzel oturuyor. Yaka kısmı da çok güzel. Denemek için bir tane aldım. Daha sonra beyazını da almak için döndüğümde bittiğini gördüm. Bunu bulmanız biraz zor olabilir.

DSC02464

Bir diğeri de bu gördüğünüz 3 renkli kazak. Ben bu tip şeyleri almakta çok kötüyüm. Genelde bu tip spor kıyafetleri alamıyorum.  Elim hep elbiselere, iddialı parçalara gidiyor sonra bir pazar günü ne giysem acaba krizi geçiriyorum. Bu sefer kendimi zorladım ve bu spor parçayı aldım. 3 renk olmasını çok sevdim kot pantolonlarla çok iyi gider gibi geldi bana ve satın aldım.

DSC02466

Bu bluzu bayılarak aldım. Arkası triko önü deri ve çapraz gelen bir deri formu var. Üzerimde çok güzel durdu ve çok severek aldım. Yeni sezondan bir tanesi.

DSC02468

Gelelim kot pantolonlara. Aslında benim amacım uygulamada beğendiğim orta bel ve koyu renk bir pantolonu almaktı. Bu sezon genellikle ya hep çok yüksek bel ya da çok düşük beller var benim de  sevdiğim boy normal boy dediğimiz tam bel hizasında olan kot pantolonlar. Koyu renk bir tane arıyordum. Bunu da uygulamada görünce çok beğenmiştim. Bunun paçasında minik bir detayı var.  Önü biraz daha kısa, arkası biraz daha uzun. Arka ceplerinde tatlı püsküller var. O yüzden çok beğenerek aldım.

Ve ihtiyacım olmamasına rağmen kalıbını çok severek aldığım son parçaya geçiyorum. Bunu da uygulamada görmüştüm. Denemek istemiştim. Denediğimde kalıbının gerçekten çok güzel olduğunu fark ettim. Çok yırtıklı kotları çok sevmiyorum. Bunun da üzerinde çok büyük bir açıklığı yok sadece hafif yıpranmış gibi izleri var. O yüzden çok beğendim. Bu da yine orta bel hizasında.

Hepsinin kodları aşağıda. Bunun dışında Zara uygulamasını kullanarak siz de kendi alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz. Umarım videomu beğenmişsinizdir. Beğendiyseniz beğen’i tıklamayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

Görüşlerinizi yorum olarak bırakın lütfen:) Ve ilk videom olduğu için lütfen çok acımasız olmayın:)

Bordo triko elbise – 100 TL
Siyah triko kazak – 90TL – 03859006800032
3 renkli sweatshirt – 90 TL – 00594021405024
Deri kolsuz bluz – 90 TL – 035190028000039
Koyu renk kot pantolon – 100 TL – 09123010401382
Açık mavi kot pantolon – 100 TL – 06688002400383

 

 

2 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir