Mart Ayı Favorilerim ve Çekiliş

Merhaba,

Mart ayında kullandığım ve sevdiğim ürünlerle ilgili videomu izleyebilir, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.


Estee Lauder Fondöten

Sanırım Estee Lauder’ın kullanıp da sevmediğim bir ürünü olmadı. Bu fondöten kapatıcılığı ve kalıcılığı yüksek bir fondöten. Ben akşam makyajımda veya makyajımın uzun süre yüzümde kalması gereken anlarda kullanıyorum. Günlük olarak fondöten kullananlar veya ince yapılı ürün sevenler için ağır olabilir ama benim favori ürünüm bu. Şu anda da yüzümde bu ürün var.

Tangle Teezer Tarak

Benim saçlarım kalın telli ve elektriklenen bir yapıya sahip. Dolayısıyla hiçbir zaman fırça ve taraklarla aram iyi olmadı. Saçlarım dalgalı da olduğu için mutlaka krem kullanmam gerekiyor, saçlarım açılmıyordu. Bu tarağın kolayca saçları açtığını ve elektriklendirmediğini duyunca merak ettim ve denemek istedim. Alırken çok umudum yoktu açıkçası ama gerçekten işe yarıyor. Ben normalde saçımı kuru iken tarayamam bu tarak sayesinde hem kolay şekil verebildim hem de krem kullanmadan bile saçlarımı banyo sonrasında tarayabiliyorum. 1 önerim var 3 boyu var bu tarağın bu ortanca boyu, bazen elinizden kaçabiliyor orta boy olmasına rağmen. Satın alırsanız boylarını incelemeyi unutmayın. 

Yves Rocher Kayısı

Bu benim sadece Mart değil, tüm zamanların favorisi. Böyle kayısıyı ezip yüzünüze sürmüşsünüz gibi doğal, mis kokulu ve cildi yumuşatan bir ürün. Biter bitmez mutlaka alıyorum.

Sephora Manikür Instant Nail and cuticle care

Manikür yapmak bana çok zor geliyor. Bunun için kuaföre gitmeyi bile sevmiyorum o nedenle bu ürünü çok sevdim. Çok pratik bir şekilde parmağınızı içine sokuyorsunuz ve maniküre başlıyorsunuz. Çok pratik.

My Konjac Sünger

Bu süngeri ben aradolu.com’dan almıştım. Ürünün iddiası hiç bir temizleyici kullanmadan süngerin tek başına cildinizi temizlemesi. Ben dermotolojik bile olsa çok ürün kullanmaya karşı olduğum için hemen denedim. Sonuç enteresan, gerçekten tek başına cildinizi çok güzel temizliyor. Temizleyicilerin işe yaramasının sebebi o yarattıkları o kaygan yapı ile kirleri arındırması. Bu süngerde ıslandığında kaygan bir yapıya dönüşüyor ve o sayede temizliyor. Ben çok sevdim walla.

Revlon Mat Ruj

Ben de son zamanlarda mat ruj tercih edenlerdenim. Revlon’un bu rujunu da Mart ayı içinde çok sık kullandım ve sevdim. En çok da klasik ruj kokusundan ziyade mentollü kokusunu beğendim.

Nar Ajanda

Bu ajanda sadece bu ay değil bu yıl için en favori ürünüm diyebilirim. Hayattan daha fazlasını başarmanız için tasarlanan bu ajandadan 10 kişiye hediyoruz!

 

 

Yayım tarihi
Makyaj olarak sınıflandırılmış

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir