Moshos Garden Kil Maskesi İncelemesi

Moshos garden kil maskesi ile ilgili çok fazla iyi yorum duyunca bende denemek için satın aldım. Yağlı, gözenekli ve sivilceye meyilli bir cildim olduğu için kil maskelerinden çokça faydalanıyorum o nedenle bu maskeyi de denemek istedim.

Maske 70 gr ve fiyatı 44 tl kendi websitesinden satın alabiliyorsunuz.

Ben ilk kullandığımda yüzümü genel olarak temizlemesi ve yumuşatması hissini çok sevdim.Fakat herkesin çok beğendiği kokusu bana biraz ağır geldi. O nedenle en sık haftada 1 ve tüm yüzüme sürerek uygulamaya başladım. Bu şekilde haftada 1 kullandığınızda cildinizi temizliyor, yumuşatıyor ve yıkar yıkamaz etkisini görüyorsunuz. Fakat benim asıl beklentim olan sivilce ve siyah nokta problemlerine karşı başarılı bir etkisini göremedim.

moshos_garden_maske

Ardından kutunun neredeyse yarısını kullandıktan sonra maskeyi farklı bir şekilde kullanmaya başladım ve esas etkisini o zaman gördüm. Bu sefer sadece yüzümdeki problemli bölgelere kür gibi uyguladım. Yani üst üste 3 gün sadece sivilce ve siyah noktalı gözenekli bölgelere sürdüm ve sonrasında 3 gün içinde ciddi bir farklılık tespit ettim. Bundan sonra bu maskeyi tüm yüzüme kullanmanın yanı sıra bu şekilde kullanıyorum ve daha çok faydasını görüyorum.

Benim deneyimim bu şekilde. Dedikleri kadar etkiliymiş gerçekten, çok rahat tavsiye edebilirim. Sizin tecrübeleriniz nasıl oldu? Bana önerebileceğiniz farklı maskeleri yazabilirseniz çok sevinirim:) Aynı zamanda moshos garden markasından başka ürün kullananlar var mı?

 

 

 

 

2 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir