Maskara İncelemeleri: Önerilenler & Sevilmeyenler

Kullandığım maskaralarla ilgili tüm deneyimlerimi bu başlık altında paylaşmaya karar verdim. Bu şekilde hem kendim için not tutmuş olucam hem de umarım sizler için faydalı olacak. Bana sevdiğiniz maskaralarla ilgili yorum yazmayı unutmayın:)

Maybelline Lash Sensationals Yorumlarım 

Bu maskarayı ilk kullandığımda çok sevemedim ama nedendir bilmem kullandıkça çok sevdim. İki aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Bir kere vaadini gerçekleştiriyor gerçekten kirpiklerinizi up-uzun yapıyor! Eğer uzun kirpikleriniz olmasını istiyorsanız bu maskaraya mutlaka bakmalısınız.(Ekim 2016)

maybelline maskara oneri maybelline

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flormar Extra Volume Maskara 

Geçenlerde Flormar’dan bir ürün alırken kasada indirimli fiyata geldiği için bu maskarayı satın aldım. Bu böyle değişik tombiklikte bir fırçası olan farklı bir maskara. Açıkçası ilk kullandığımda hiç sevemedim ve beğenmedim. Sanırım fırçası değişik olduğu için kullanım zorluğu yaşadım. Sonra bir kere daha şans vereyim dedim ve iyi ki de öyle yapmışım. Çok sevdim. Fırçasına alıştıktan sonra uygulamak pratik ve sonuç çok güzel. Ayrıca çabuk kurumadığı için çok rahat 2-3 kat geçilebiliyor. Fiyatı 15 tl gibi bir şeydi. (Mayıs 2016)

MAC Haute & Naughty Maskara (2013)

Ben bu maskarayı 2013 yılında kullanmıştım hatta o zamanki yazıma şuradan ulaşabilirsiniz. Bu maskaradan ben çok memnun kalmıştım fakat hem fiyatı biraz fazla geldiği için(72 TL) hem de maskarada farklı ürünler denemek istediğim için bir daha satın almadım. Ama ikili fırçası ile kesinlikle lüks marka kategorisindeki ürünler arasında kullandığım en iyi maskara.

 

 

Yayım tarihi
Makyaj olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir