Uygun Fiyatlı Abiye Elbiseler

Merhaba!
İstanbul’daki abiye elbise mağazaları ile ilgili yazdığım yazıdan dolayı sıkça abiye elbiselerle ilgili sorular alıyorum. Bu aralar özellikle uygun fiyatlı abiye elbise ile günlük elbise ortası klasik elbiselerle ilgili çok soru gelmeye başlayınca bu konu ile ilgili de bir yazı yazmak istedim.

Abiye elbise modelleri hemen her kadının gündemine gelen ve hangi modellerin şu an trend olduğu merak ettiği bir konu. Özellikle ilkbahar ayları gelince nikah, nişan ve düğün gibi organizasyonlar başlıyor ve bizim elbise arama maceramız da başlamış oluyor.  Sonbahar aylarına kadar devam eden düğün sezonunda elbise bakma maratonu devam ediyor. Bunun yanı sıra partiler, özel etkinlikler ve kokteyller için de abiye elbise modelleri ve fiyatları bizim için önemli bir konu haline geliyor. 

Uzun abiye elbiseleri, kısa abiye elbiseleri derken aslında en çok ihtiyacımız olan bir kaç düğünde giyebileceğimiz bizi kurtaran kilit parçalar. Efendim; bahsettiğim elbise klasmanı tam anlamıyla uzaktan akraba, eşimin annesinin yan komşusunun kızı düğünlerine giyilen elbiseler:) Yani şık ama bir o kadar da sade, genellikle kısa ve dolapta mutlaka bulunması gereken elbiselerden. İşe bakın ki bu elbiseler hem daha uygun fiyatlı oluyor hem de ağır abiyelerden çok daha fazla giyiliyor.

Bana bu tarz elbiseleri nereden bulabiliriz soruları çokça gelmeye başlayınca hem kolay ulaşılabilir hem de uygun fiyatlı markaların elbiselerini bir yazıda toplamak istedim. Farklı alternatifler buldukça bu yazıya ekleme yapacağım. Siz de kendi önerilerinizi bana mutlaka yazın.

İlk bahsedeceğim alternatif bonprix. Bu websitesinde hem online satış imkanı var hem de fiyat aralığı uygun seviyede. Aslında sadece abiye elbise satışı yok, bir çok kategorideki ürünü bulabiliyorsunuz. Ama benim özellikle radarıma abiye elbiseler takıldı. Eğer siz de sade, hafif yakın akraba düğününde giymek için uygun fiyatlı bir elbise arıyorsanız mutlaka abiye elbise modelleri sayfasına bir göz atın.

screen-shot-2016-10-17-at-20-54-49

screen-shot-2016-10-17-at-20-56-15

screen-shot-2016-10-17-at-20-57-25 screen-shot-2016-10-17-at-20-57-44

Ben ilk etapta bir çok davete gidebileceğiniz, dolapta olması gereken kilit parçaları seçmeye çalıştım. Zevkinize göre siyah elbise, kırmızı elbise veya dantel işlemeli elbiselere bakabilirsiniz. Umarım bu yazım abiye elbise arayanlara yardımcı olmuştur.

Araştırmalarım devam edecek, takipte kalın!

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir