Göz Altı Kapatıcısı Önerilerim – İncelemelerim

Merhaba,

Kullandığım tüm göz altı kapatıcıları ile ilgili genel bir yazı yazmak istedim. Hem kendime not hem de sizlere faydası olur diye düşünüyorum. Yanlarına tarih ekleyerek tüm ürünleri sıradan ekleyeceğim. Lütfen siz de bana görüşlerinizi, sevdiğiniz sevmediğiniz ürünleri yazın!

Max Factor Mastertouch Göz Altı Kapatıcısı Yorumlarım

Son zamanlarda satın aldığım en talihsiz ürün max factor göz altı kapatıcısı:( Yaklaşık 30TL’ye yakın bir ücret ödedim ve sadece iki kere kullanmamla ürünün 4’te 1’i bitti. Resimde gördüğünüz sadece 2 kere kullanmış halim. Ambalajı tam bir kandırmaca malesef. Aslında ürün özellikleri iyi, kapatıcılığı yeterli. Göz altında yokmuş gibi duruyor. Fakat bu fiyata bunu alacağıma Mac mineralize kapatıcı alırım çünkü onun ambalajında bunun en az iki katı ürün var dolayısıyla neredeyse aynı fiyata denk geliyor. Mutsuzum kızlar. (Ekim 2016)

maxfactor_goz_alti_kapaticisi

Rimmel Match Perfection Göz Altı Kapatıcısı Yorumlarım

Uygun fiyatlı göz altı kapatıcısı arıyorsanız bu marka size göre. Rimmel markasının match perfection göz altı kapatıcısı Watsons’larda satılan bir ürün. Kapatıcılığı orta seviyede günlük makyaj için kullanmakta ideal. Ben 04 olan en koyu rengini alıyorum ve bana tam oluyor. Yapısı hafif pudralı gibi o nedenle sabitlemenize gerek yok. Biraz çizgilere dolma problemi var ama kullanmaya engel olacak şekilde değil. İndirimsiz fiyatı en son 20 TL gibi bir ücretteydi, ben indirimden 10 TL’ye aldım. Size de Rimmel markasındaki indirimleri takip etmenizi öneririm. İndirimde yakalarsanız hiç düşünmeden alın. (Ekim 2016)

rimmel_goz_alti_kapaticisi

Avon Ideal Flawless Mat Likit Göz Altı Kapatıcısı Yorumlarım

Yine uygun fiyatlı göz altı kapatıcısı arayanlar için iyi bir alternatif önereceğim. Avon’un bu göz altı kapatıcısı benim uygun fiyatlı kapatıcılar arasında en sevdiğim oldu! Bir kere bu fiyattaki ürünler arasında tartışmasız kapatıcılığı en yüksek olan ürün. Ayrıca ambalajı ürünü uygulamanızı çok kolaylaştırıyor. Pudralı ve mat bir ürün olduğu için asla sabitlemenize gerek kalmıyor. Çizgilere dolma yapmıyor. Ben çok memnun kaldım ve kesinlikle tekrar satın alırım. Avon ideal flawless göz altı kapatıcısının 3 rengi var. Ben 2 numaralı medium rengini kullandığımda aydınlık bir görüntü elde ediyorum, bir sonraki seferde 3 numarasını da alacağım. (Ağustos 2016)

avon_goz_alti_kapaticisi

MAC Göz Alti Kapatıcısı Yorumlarım

Bu göz altı kapatıcısı benim şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iyisi! Ah bir de pahalı olmasa keşke. Kapatıcılığı mükemmel, göz altında yokmuş gibi duruyor, çizgilere asla dolmuyor ve daha bir sürü şey! Tek kusuru fiyatı o nedenle çok sık tercih edemiyorum. Ama MAC mineralize göz altı kapatıcısı benim kesinlikle favorilerimden bir tanesi. (Mayıs 2016)

mac_goz_alti_kapaticisi

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir