Nişantaşı Uygun Fiyatlı Alışveriş Butikleri

Selam!

Bu yazımda çok severek gezdiğim nişantaşı butiklerini derlemek istedim. Artık ‘uygun fiyatlı’ ürün tanımımız biraz değişti fiyatlar her yerde çok yükseldi. Nişantaşındaki bir çok butikte de fiyatlar çok uygun olmasada AVM’lere göre hala uygun kaldıkları için ben hala alışverişimi buralardan yapıyorum. Size de en sevdiklerimi yazmak istedim. Aşağıdaki tüm butiklerden alışveriş yapıyorum. Genelde bazı ürünleri benzesede hepsinde farklı farklı ürünler oluyor. O yüzden bir alışverişe çıktığınızda hepsine uğramanızda fayda var. Bu butiklerin hepsinin websiteleri var buradan online alışveriş de yapabiliyorsunuz.

En sevdiğimden başlıyorum.

Askı Nişantaşı

Benim en sevdiğim çünkü Topshop’ın Mom Jean’lerinden sadece burada bulabiliyorum. Butiklerdeki pantolonların kalıbı her zaman iyi olmuyor o yüzden iyi bir mom jean bulmak istiyorsanız ilk durak burası. Tabii pantolon dışında da bir çok iyi alternatif var incelemek isterseniz diye instagram hesabını aşağıya bırakıyorum.

https://www.askinisantasi.com/

 

 

5in1canpolat

Bence çeşit anlamında en iyisi. Benim sadece 1 mağaza gezmeye vaktim var diyorsanız doğru adres burası. Burada diğer mağazalardan farklı olarak aynı zamanda ayakkabı üretimi var. Burada kendi üretimleri olan parçalarda çok fazla ancak online’dan satın alacaksanız bence 1 beden büyük almanızda fayda var, kalıpları biraz dar olabiliyor.

https://www.5in1canpolat.com/

 

Urban Muse

Tarzını en çok sevdiklerimden. En son gittiğimde çok fazla ceket seçeneği vardı. Ama yine ceket dışında bir çok seçenek bulmak mümkün.

urbanmuse.com.tr

 

Beyyoğlu

Burası en fazla basic çeşit bulabileceğiniz yer. Basic diyorum çünkü buradaki bir çok parça düz renk, genel tonlarda. Renkli kazaklar yerine beyaz,krem,siyah veya gri tonlar tercih ediyorsanız veya renkli etekler yerine düz parçalar seviyorsanız doğru adres burası.

https://www.beyyoglu.com/

 

Roberto Nişantaşı

Benim online da en sevdiğim ama mağazada hiç bir şey bulamadığım yer:) Renkli kazaklar, trend elbiseler seçenek çok. Bence online’dan almak daha kolay mağazada çok aklım karışıyor.

https://www.robertonisantasi.com/

 

Nişantaşı No8

Buraya her gittiğimde uğruyorum ama henüz bir şey almadım. Yine diğer butiklerde olduğu gibi farklı seçeneklerin olduğu bir yer diyebiliriz.

Buranın hafif dantel ve payet içeren bir abiye kısmı da var. Orta karar bir abiye elbise arıyorsanız buraya bakabilirsiniz.

Ana sayfa

 

 

Yayım tarihi
Moda olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir