Erkek bebek kıyafetlerinin yeni adresi: Küçük Bey Kids

Merhaba,

Sizlere bugün bir alışveriş deneyimimden bahsedeceğim. Erkek anneleri bilir bir çocuk mağazasına girersiniz 3 duvar kız bebek eşyaları ile donatılmış kenarda bir yerde de erkek bebek kıyafetleri bırakılmış:D Sırf bu yüzden neredeyse hep online alışveriş yapmaya başladım:) Araştırırkende çok tatlı bir markaya denk geldim ismi Küçük Bey Kids.

Küçük Bey Kids sadece erkek bebeklere özel koleksiyon çıkaran bir butik. Bu sayede güzel erkek çocuk kıyafeti bulmak için araştırma yapmak yerine sadece buraya bakmak yeterli oluyor. Biz oğlan anneleri için büyük kolaylık:)

Ben ilk olarak instagram hesaplarını gördüm ve ürünleri beğendiğim için takibe aldım. Yeni yeni ürünler geldiği için güzel erkek bebek kıyafetleri bulmak için takip etmek lazım.

Erkek bebeklerin tek aksesuarı olan papyon’lardan da bu website’de üstelik el yapımıymış. Mağazalarda satılan kurdela bozması papyonlardan değil çok yumuşak ve tok bir dokusu var ben en çok onu sevdim.

Haydi gelin benim Küçük Bey Kids‘ten aldıklarıma;

Yaz aylarının kurtarıcı olan müslin panço‘lardan satın aldım. Ben özellikle müslin aldım ve çok rahat ettim. İncecik ama direkt güneşte dursa bile omuzlarını koruyor. Üstelik kapüşonu da olduğu için başını da koruyor. Gerçekten dedikleri kadar kullanışlıymış.

Bir de tişört ve şort aldım. “Obey Your Mama” yazması çok hoşuma gitti:) Şort’un da desenlerine bayıldım. Üzerinde balıklar ve yengeçler var giydirirken eğlenceli oluyor.

Bu arada siparişim çok hızlı geldi, size de öneririm.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir